Kedi-dostu Çalışma Masaları: CATable

Gizem ŞAHİN / 17 Ağustos 2015


Hong Kong temelli tasarım stüdyosu LYCS Architecture , tasarladığı mobilyalarla kediseverlere en uygun çalışma ortamını sunuyor. CATable masaları, ilgi ve oyun isteyen kediniz için merakını çekecek, eğlenceli ortamlar kurgulayarak çalışma ortamınızı kedinizle paylaşabilmenizi sağlıyor.
Masa içerisindeki delikler ve oyuklar, kedilerin merakını uyandıracak mağaramsı mekanlar oluşturuyor.CATable, masif ahşaptan mağara benzeri boşluklu yapısıyla kullanıcılar ve sahiplerini çalışırken de yalnız bırakmayan kediler için ortak kullanabilecekleri eğlenceli bir çalışma ortamı sunuyor.
Mobilya dört farklı birimden oluşuyor.Aynı tasarım ekibinin CATable 2.0mobilyası ise çalışma ortamının durağanlığını biraz daha kırarak, değişime ve dönüştürülmeye açık LEGO benzeri kübik ahşap modülleri kullanıyor. Masa, tabure, kitaplık gibi fonksiyonlara uygun olarak düzenlenebilen modüllerin birleşim kombinasyonları, kediniz için sürekli değişen düşey bir oyun alanı kurguluyor.Milano Tasarım Haftası'nda CATable mobilyaları

Ofisin diğer projelerine buradan ulaşabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :