YAPI Dergisi Ücretsiz Tablet Uygulamasıyla Her An Yanınızda

mimarizm.com / 30 Haziran 2016
Haziran 2016'dan itibaren Seranit Grup’un bir yıl süreyle sponsor olduğu YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat Dergisi’nin tablet uygulaması, Android işletim sistemli tabletlerden ve iOS işletim sistemli iPad’lerden ücretsiz olarak okunabiliyor ve dijital olarak arşivlenebiliyor.

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)'in 43 yılı geride bırakan köklü dergisi “YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat”ın dijital versiyonu 2014 yılından beri dijital platformlardan da okuyucularıyla buluşuyordu. Derginin tablet uygulamasının sponsorluğunu Haziran 2016 / 415. sayıdan itibaren Seranit Grup üstlendi.

Mimarlık kültürü alanında arşiv niteliği taşıyan YAPI Dergisi’nin dijital versiyonunda, elektronik ortamın olanaklarıyla daha fazla fotoğrafa ve çizime erişilebilirken, haberi yayımlanan bazı etkinlikleri, yapı ve projeleri videoları eşliğinde izlemek olanaklı...  

Tablet uygulaması ile hem dergi hem ekleri dijital arşivinizde...

Derginin tablet uygulaması Android işletim sistemli tabletlerden, uyumlu telefonlardan ve iOS işletim sistemli iPad’lerden ücretsiz olarak okunabiliyor. YAPI Dergisi'nde çevre, şehircilik, mimarlık kuramı ve tarihi, proje - uygulama, teknoloji ve malzeme, tasarım ve sanat konuları geniş bir yelpazede ele alınıyor.

Ayrıca, her yıl düzenli olarak yayımlanan Yapıda Ekoloji, Yapı Fuarı İstanbul, Yapıda Ürün (Ürün, Malzeme ve Uygulama), İçmimarlık eklerine de tablet uygulamasından ücretsiz olarak ulaşabiliyor. 

Türkiye’de geniş bir coğrafyaya ve çok geniş bir yelpazeye yayılan, çok farklı sektörlerden gelen okuyucu profili; içeriğini belirleyen konuların beslendiği alanların çeşitliliği; çok katılımlı bir yayın oluşu; 43 yıldır Türkiye’deki mimarlık ürünlerini aksatmadan yayımlayarak Türkiye Mimarlık Panoraması çizmesi, bu bağlamda belge ve kaynak değeri taşıması YAPI Dergisi’nin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Derginin dijital versiyonu özellikle, yer sıkıntısı olmaksızın dergiyi arşivlemek isteyenler için vazgeçilmez bir seçenek...

Tirajı 12.000’i bulan Yapı Dergisi, 9.000 aboneye ve 3.000 bayi/kitabevi satış rakamına sahip. 

Tablet uygulamasına buradan erişebilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :