YAPI Dergisi Dijital Versiyonu ile iPad'lerde!

mimarizm.com / 10 Mart 2014

Yapı-Endüstri Merkezi'nin (YEM) 40 yılı geride bırakan köklü dergisi "YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat"ın dijital versiyonu okurlarla buluştu. YAPI dergisi artık App Store'dan indirilerek iPad'lerden okunabiliyor. Derginin dijital tanıtım sayısı ücretsiz olarak incelenebiliyor.

              


Geçen yıl Temmuz ayında 380. sayısıyla yayın yaşamında 40 yılı geride bırakan YAPI, bir mimarlık kültürü dergisi. YAPI Dergisi'nin dijital versiyonunda, elektronik ortamın olanaklarıyla fotoğraf, çizim, video gibi daha fazla görsel uygulamaya yer veriliyor.

YAPI Dergisi'nde çevre, şehircilik, mimarlık kuramı ve tarihi, proje - uygulama, teknoloji ve malzeme, tasarım ve sanat konuları geniş bir yelpazede ele alınıyor. YAPI ayrıca her yıl düzenli olarak okurlarına Yapıda Ekoloji, Yapı Fuarı İstanbul, Yapıda Ürün (Ürün, Malzeme ve Uygulama) ile İçmimarlık ekleri hediye ediyor. Bu ekleri de App Store'dan indirerek iPad'den okumak mümkün olacak.

Türkiye'de geniş bir coğrafyaya ve çok geniş bir yelpazeye yayılan, çok farklı sektörlerden gelen okuyucu profili, içeriğini belirleyen konuların beslendiği alanların çeşitliliği, çok katılımlı bir yayın oluşu, 40 yıldır Türkiye'deki mimarlık ürünlerini aksatmadan yayımlayarak Türkiye Mimarlık Panoraması çizmesi, bu bağlamda belge ve kaynak değeri taşıması YAPI Dergisi'nin öne çıkan özelliklerinden. Derginin dijital versiyonu özellikle, yer sıkıntısı olmaksızın dergiyi arşivlemek isteyenleri sevindirecek.

Mart ayından itibaren dijital olarak okunabilen YAPI'ya elektronik ortamda www.yapidergisi.com adresinden ulaşılabiliyor.

YAPI dergisi dijital tanıtım sayısına ulaşmak için tıklayınız.

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :