Mimarın Mutfağı 2. Sezon Podcast’leri Yayında

mimarizm.com / 29 Haziran 2020
Mimarın Mutfağı ikinci sezonda, "Eğitimci Mimarlar Serisi", "Duayen Mimarlar Serisi", "Genç Mimarlar Serisi", "Karantina Balkon Konuşmaları", "Yeni Fikirler Seris" ve "Girişimci Serisi" yayında.

Mimarın Mutfağı, üniversite öğrencilik sanat, tasarım, mimari, uluslararası konular ve girişimcilik gibi birçok konuyu içeren bir podcast ve youtube kanalı. Mimarın Mutfağı her Pazartesi tasarım projelerinizi yaparken, trafikte, toplu ulaşımlarda, ders çalışırken ve kendinizi geliştirmek istediğiniz, ilham aradığınız tüm zamanlarınıza anlam katan Mimarın Mutfağı bu sezonda Youtube yayınları ile karşınızda.

Tanıtım metni

"Mimarın mutfağı podcast kanalımızda m2. Sezon’da Mimar, Girişimci ve tasarımcıları ağırladığımız yayın serimizde mimarlık alanında eğitimin yanında gerekli yetkinlikleri A’dan Z’ye kadar öğretme yoluna çıktı. Bu sezon Youtube ve Google Podcast’te yayınlarımızı yayınladık. Yeni sezonda Eğitimci Mimarlar Serisi, Duayen Mimarlar Serisi, Genç Mimarlar Serisi, Karantina Balkon Konuşmaları, Yeni Fikirler Serisi, Girişimci Serisi ile karşınızda. 

Mimarın mutfağı podcast yeni içerikler fikirler için Youtube, Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Instagram, Facebook ve Web Site hesaplarımızda takipte kalın. “Bir şey yapmalıyım her zaman bir şey yapılmalıdır’dan daha çok sorun çözer” sizlerde bir şeyler yapmak istiyorsanız bize katılıp podcast kanalımızda yayın yaparak başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gerek www.abdullahdogmus.com adresinden iletişime geçmek".


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :