Mimarın Mutfağı Balkon Konuşmalarında Öğrenciler Soruyor

mimarizm.com / 09 Nisan 2020
"Mimarın Mutfağı Balkon Konuşmaları"nda "Öğrenciler Soruyor" serisi, Dome+Partners’dan Mimar Kaan Kiriş'in katılımıyla 17 Nisan günü başlıyor.

Üniversite öğrencilik yıllarında hayal olarak başlayıp evrimleşme sürecinden geçerek sanat, tasarım, mimari, uluslararası konular ve girişimcilik gibi birçok konuyu içeren bir podcast kanalı olan "Mimarın Mutfağı"nda Balkon Konuşmaları başlığı altında öğrenciler soruyor serisi başlıyor.

Zoom Live Balkon Konuşmaları'nın ilk konuğu Dome+Partners’dan Mimar Kaan Kiriş. Mimarlık&Pandemi, Online Eğitim ve öğrencileri düşündüren yaz stajları zorunlukları üzerine gerçekleştirilecek soru/cevap yayını 17 Nisan günü Zoom üzerinden canlı olarak saat 21:00'da başlayacak.

Kontejanı 20 kişilik olan etkinliğe kayıt formu doldurmak gereklidir. Canlı yayın bağlantı linki, yayından önce mail adresinize gönderilecektir.  

 

*

Mimarın Mutfağı Podcast Kanalı hakkında

"Mimarın Mutfağı, üniversite öğrencilik yıllarında hayal olarak başlayıp evrimleşme sürecinden geçerek sanat, tasarım, mimari, uluslararası konular ve girişimcilik gibi birçok konuyu içeren bir podcast kanalıdır. Mimarın Mutfağı tasarım projelerinizi yaparken, trafikte, toplu ulaşımlarda, ders çalışırken ve kendinizi geliştirmek istediğiniz, ilham aradığınız tüm zamanlarınıza anlam katar.

Mimarın mutfağı podcast kanalımızda mimarların ve mimarlık öğrencilerinin, işin mutfağından gelen değerli konuklarla tasarımın ve tasarım süreçlerinin tüm boyutlarıyla incelendiği bir içerik barındırıyor. Ayrıca mimarların dışında konuklarla “mimarsız mimarlık” konseptimiz de bulunuyor. Bu konseptle de üniversite tercih yönlendirmeleri, atölyeler, tarihi yapılar ve güncel mimari konular hakkında yorumlarımızı paylaştığımız bir kanal olması hedefleniyor.

Bağlantı linkleri: Spotify  ve Apple Podcast

Bir şey yapmalıyım, her zaman bir şey yapılmalıdır’dan daha çok sorun çözer. Sende ekipte yer alıp yayınlarımıza katkı yapmayı istiyorsan. info@abdullahdogmus.com adresiyle iletişime geçebilirsin". 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :