İçmimarlar Odası İzmir Şubesi Yeni Ofisine Taşındı

mimarizm.com / 16 Mayıs 2018
Yakın zaman önce gerçekleşen genel kurul ile yeni başkanını seçen ve yeni yönetimini belirleyen TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi'nde yenilikler sürüyor. İçmimarlar Odası İzmir Şubesi artık Alsancak'taki yeni ofisinde hizmet verecek.

12. Dönem Yönetim Kurulu

Üyelerine daha iyi koşullarda hizmet sunmayı hedefleyen TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi'nin yeni ofisinin açılışı özel bir kutlamayla gerçekleşti. Belenco firmasının sponsorluğunda gerçekleşen açılış törenine TMMOB İçmimarlar Odası Genel Merkez İkinci Başkanı Ömer Sencar, İstanbul Şube Başkanı Hasan Alpay ve İzmir Şube Başkanı Tülin Gazi'nin yanı sıra, oda üyeleri, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı. Yeni hizmet ofisinin hayata geçirilmesinde destek olan sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerinin de yer aldığı kutlamada açılış kurdelesini başkanlar hep birlikte kesti.

Aliye Filik, Gözde Vardar, Arif Akboncuk

''Yeni ofis, yaşayan bir mekân olacak''

Açılış töreninin ardından kısa bir konuşma yapan İzmir Şube Başkanı Tülin Gazi; ''Böylesi özel bir günde yanımızda olduğunuz için çok teşekkürler. Birlikte olmak ve güzel işler yapmak adına yola çıktık. Yeni hizmet ofisimiz de bu heyecanlı yolculuğumuzda önemli bir durak olacak. TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi olarak ilerleyen günlerde üyelerimizi sektörle daha fazla bir araya getirmeyi, mesleki eğitimler düzenleyerek yeni ofisimizin daha aktif kullanılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Odamızın ve tabii ki yeni ofisimizin kapısı üyelerimize her zaman açık. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum'' dedi.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :