I-AM'den Juma Vadi'ye İlham Verici Yaşam Alanları 

mimarizm.com / 04 Ekim 2016
Mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, marka stratejistleri, iletişimciler ve grafik tasarımcılardan oluşan marka deneyimi ve tasarım ajansı I-AM, 2017 yılında kapılarını açacak Juma Vadi’nin örnek daire ve ortak kullanım alanlarının iç mimari tasarımını üstlendi.

I-AM, çocuklu genç ailelerin güvenli, yeşil alanlı ve şehir merkezinden uzaklaşmadan yaşayabilecekleri Juma Vadi projesini ele alırken zamansız, samimi ve ilham verici bir yaşam alanı tasarlamayı amaçladı.

Juma Vadi

Juma Vadi

Juma Vadi

Mekanların etkileyici olması kadar, fonksiyonel olarak da hayatı kolaylaştırması önceliğiyle hareket eden I-AM, doğal malzemeler ve renk tonlarıyla dikkat çekici mekanlar ortaya çıkardı. Konfor ve huzurla birlikte kullanıcıların, yaşam alanlarında tasarım detaylarındaki inceliği hissetmesi amaçlandı.  

Juma Vadi

Juma Vadi 

Juma Vadi

Tasarımcı elinin değdiğini hissettiren mekanlar 

I-AM’in kurucu ortaklarından Emre Kuzlu, Tarabya’da bulunan yeni konut projesi Juma Vadi için tasarladıkları örnek daire ve ortak kullanım alanlarıyla ilgili olarak şunları aktardı:

“Daire konseptinde, tasarımcı elinin değdiğini hissettiren detayların yer aldığı modern ve yalın bir şıklık yakalamayı amaçladık. Bu detaylarla birlikte sıradan olmayan ancak sıradışı olmak için gereksiz çaba göstermeyen, tasarımı içselleştirmiş, beklenmedik sürprizler yaratan mekanlar oluşturduk.”

Juma Vadi


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :