ERSA'dan Ev Sıcaklığı ve Ofis Şıklığında Mobilyalar

mimarizm.com / 20 Nisan 2016
Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanı, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA, 16-20 Nisan tarihlerinde yeni ürünleri, showroom konsepti ve logosuyla ABD, Kuzey Karolina’da düzenlenen High Point Market Spring 2016 Fuarı’na katılıyor.

Dünyanın en büyük mobilya endüstrisi etkinliği olma iddiasını taşıyan High Point Market her altı ayda bir 75.000 ziyaretçiyi ağırlıyor. ERSA Mobilya’nın ilk kez katılacağı fuar, ağırlıklı olarak ev mobilyalarından oluşuyor.

Ofisler de artık 'ev sıcaklığı'nda...

Ürettiği ofis mobilyalarıyla öne çıkan ERSA, son dönemlerde ofislerin ev ortamı ve yaşam alanları sıcaklığında dekore edildiğine ve bu tarz ofislerin tercih edildiğine dikkat çekiyor. Ürünlerini yeni eğilimlere ve değişen trendlere göre yönlendiren ERSA, fuarda, ev konforu ve sıcaklığındaki ofis mobilyalarıyla yer alacak.

Hem ofise hem eve uygun tasarım ürünleri

Ofislerde aranan ev sıcaklığını ve evlerde aranan ofis şıklığını müşterilerine sunan ERSA, toplantı masası, yemek masası, bekleme koltukları, puflar ve aksesuarlar ile farklı ortamlara entegre edilebilir formlar yaratıyor.

Fuarda sergilenecek rahat ve ortama uyum sağlayan esnek tasarımlar arasında; Flo ofis koltuğu, Ece Yalım Design Studio imzası taşıyan Exe çalışma masası ve Frame sehpa, Twins koltuk, Envelope oturma sistemi ve Scroll oturma birimi, Şule Koç imzalı Hi sehpa, Giuliano Cappelletti imzalı Nikkey ofis mobilyaları konsepti, Claudio Bellini imzalı misafir koltuğu Bolt, Erdem Akan ve Boğaç Şimşir imzalı ofis aksesuarı Big Binder bulunuyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :