Çalışma Masanızın Yeni Ortağı Lampster'a Merhaba Deyin!

mimarizm.com / 16 Kasım 2015
Çok amaçlı lamba The Lampster, eski traktör farlarından oluşan kafası ve gövdesiyle lamba olmanın da ötesine geçerek bir dekorasyon ögesi haline geliyor.

İlk olarak Radu ve Andrew'un kendi kişisel kullanımları için tasarlayıp ürettikleri Lampster, eski traktör
farlarından kafası, alüminyumdan boynu ve polietilenden gövdesiyle hem masa lambası olarak hem de renkli ortam ışığı yayan bir lamba olarak kullanılabiliyor. Çevrelerinden gelen istek üzerine Radu ve Andrew Lampster'dan daha fazla üretmeye karar vererek bir kickstarter kampanyası başlatıyor. Kampanya ise gerekli bağışı 24 saatten az bir süre içerisinde topluyor.

Lampster, kullanılmadığı zaman da, bulunduğu mekanda bir heykel gibi algılanarak, kullanıcısı için keyifli bir dekorasyon ögesi haline dönüşmesi amacıyla tasarlanmış. Lamba, hem üst kısmında yer alan bir butonla kontrol edilerek masa lambası olarak kullanılmaya hem de telefondan kontrol edilerek, bulunduğu ortamı RGB renklerinde aydınlatmaya izin veriyor. RGB aydınlatma aynı zamanda ortamdaki müziğin ritmine göre de tepki verebiliyor.

 

Lampster lambalar, seçilen dokuz temel renkte el ile boyanıyor. Lambayı seçerken üç farklı modelden birini seçmek, farklı logoları seçmek ya da lambanın baş kısmının yanına iki harf yazdırmak mümkün.

Siz de kendi özel lampsterınıza sahip olmak ya da projeyi desteklemek için Kickstarter kampanyasına katılabilirsiniz.

Projeye ait diğer fotoğraflara Facebook sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çalışma Masanızın Yeni Ortağı Lampster'a Merhaba Deyin!Çok amaçlı lamba The Lampster, eski traktör farlarından oluşan...

Posted by Mimarizm on Tuesday, 17 November 2015

İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :