Camı Sanata Dönüştüren Bocci'den 9 Yeni Aydınlatma Ürünü

mimarizm.com / 11 Eylül 2015

Tasarım dili, heykelimsi çizgisi ve el yapımı ürünleri ile dikkat çeken Bocci, camın zerafetini tasarımla eserleştiriyor. Markanın yeni koleksiyonunda yer alan 9 aydınlatma ürünü, Türkiye'deki tüketiciler ile Mozaik 220V mağazasında buluşuyor.Kanada merkezli çağdaş bir tasarım ve üretim evi olan Bocci' nin koleksiyonları, tasarım dili ve heykelimsi çizgisi ile farklılaşan, tamamen el yapımı ürünlerden oluşuyor.Bocci 14 , buğulu görünümüyle düşük voltajlı zenon ışık ya da led ampul ile kullanılıyor. Loş ortamlar yaratmak için tasarlanmış bir ürün olan Bocci 14'ün ince ve narin askı şekilli avizeleri ise çoklu kullanımlarda iç mekanları zenginleştiriyor. Ürün, aynı zamanda ıslak mekanların aydınlatılması için de rahatlıkla kullanılabiliyor.
Sıvı camın seramik kumaş üzerinde şekillendirilerek formuna kavuştuğu Bocci 73 , alışılmışın dışında bir aydınlatma deneyimi vadediyor. Camın hareketli şeklinin içinde yatay olarak konumlandırılan led ışık, estetik bir görünüm oluştururken yayılan ışık huzmeleri tatmin edici bir aydınlanma sağlıyor. Şekillendirilme sürecinden gelen dışavurumu ve serbest tarzı sayesinde Bocci 73, her bir parçasında özel ve birbirinden farklı olmayı başarıyor. Bocci 73, gruplandırılmış kullanımlarda ise formu sayesinde tavanda buluta benzer bir şekil oluşturarak eğlenceli bir iç mekan deneyimi kurguluyor.
Ateşin ve havanın yenilikçi üretim anlayışıyla birleşmesiyle üretilen Bocci 28, çift katmanlı yapısında mat lamba küresini ve onu çevreleyen şeffaf cam tasarımı barındırıyor. Bocci 28, sahip olduğu 68 farklı renk seçeneğiyle rengarenk bir atmosfer yaratırken, modüler 3 farklı kablo yapısı sayesinde kullanım özgürlüğü sunuyor. Ürünler aynı zamanda duvara da sabitlenebiliyor.Bocci 14, Bocci 28 ve Bocci 73'ün de aralarında yer aldığı 9 yeni tasarımı Mozaik 220V satış galerisinde bulabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :