Erginoğlu & Çalışlar'dan 'Cuma Sohbetleri'

mimarizm.com / 12 Mart 2015

Türkiye ve yurt dışında gerçekleştirdiği önemli mimari projelerle tanınan Erginoğlu & Çalışlar, geçtiğimiz aylarda taşındığı yeni ofis binasında farklı konularda sohbet programı başlattı.


Disiplinler arası işbirliği ve etkileşimlerin mimarlık için çok önemli olduğuna inanan Erginoğlu & Çalışlar , her Cuma önemli isimleri konuk konuşmacı olarak misafir ediyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler ve aldığı ödüllerle birçok ‘ilk'e imza atan ofis, yeni başlattığı bu programla öncü misyonunu koruyor.

Mimarlıkla ilgili konuklar dışında, gastronomiden çağdaş sanata, kitap yayıncılığından koleksiyonculuğa kadar farklı alanlarda uzmanlaşmış ve fark yaratan isimlerin yer aldığı sohbetler, sınırlı sayıda dışarıdan katılımcıya da açık.

Erginoğlu & Çalışlar'ın kurucu ortakları Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar ; "Mimarinin çok boyutlu bir meslek olduğuna inandığımız için hem mimarideki gelişmeleri ofis olarak yakından takip etmek hem de mimari ile doğrudan ilgili olmayan konularla, yaptığımız işleri zenginleştirmeyi hedefliyoruz." diyerek projeye verdikleri önemi özetliyor.

‘Cuma Sohbetleri' programını takip için Erginoğlu & Çalışlar'ın sosyal medyadaki hesaplarını takip etmek yeterli...

Instagram: ecarchitects
Twitter: ecarchitects
Facebook: Ecarch
Web sitesi:www.ecarch.com

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :