'Design Soul' Yaz Sayısıyla Yayında

mimarizm.com / 16 Temmuz 2013

Rengin hayata dokunan her alanından içerikler sunan Filli Boya Design Soul dergisi, üçüncü sayısıyla yaza merhaba diyor.

Filli Boya tarafından hazırlanan Design Soul dijital dergisi, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor. Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanan derginin yaz sayısında Buket Uzuner, Kerem Cankocak, Suna Kan ve Gülay Dindoruk özel sohbetleri yer alıyor.

Hayata dokunan farklı alanlarda içerik üreten Design Soul, yaz sayısında, Marmaray projesinin merak edilenlerini masaya yatırıyor. Barselona ve İstanbul Cibali'de keyifli bir yaz gezintisi yaparken, şef İbrahim Kotok'un özel yaz yemekleri Ramazan sofralarına lezzet katıyor. Teknoloji sayfalarında iOS 7'yi mercek alan yaz sayısında Golden Horn Brass 'ın şarkıları da dinleyebiliyor. 

Bergama'daki bir arkeolojik incelemenin yanı sıra, modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar çeşitli alanlara odaklanan yeni Design Soul okuyucularını bekliyor.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya'nın Design Soul uygulamasını bu linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Design Soul uygulamasını, Andorid cihazlar için GooglePlay üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.
 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :