Türk Yapı Sektörü 2016 Analizleri ve 2017 Öngörüleri

mimarizm.com / 16 Şubat 2017
Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), 22 yıldır aralıksız yayımladığı “Türk Yapı Sektörü Raporu”nu bu yıl uzman ekonomistlerin geleceğe yönelik değerlendirmesiyle birlikte açıklıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi'nde 28 Şubat 2017 Salı günü gerçekleşecek olan “Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor / Türk Yapı Sektörü 2016 Analizleri ve 2017 Öngörüleri” toplantısında, Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü Cüneyt Toros ve Ekonomist Mahfi Eğilmez, raporu, 2017 öngörüleriyle birlikte değerlendirecekler.

Yatırımcıların, mimarların, yapı malzemesi üreticisi ve tedarikçilerinin, sektör temsilcilerinin ve ekonomi basınının izleyeceği etkinlikte, katılımcılar sektöre dair somut veriler elde edecekler.

Ardex Yapı Malzemeleri, Dizayn Grup, E.C.A Serel, Ege Seramik, Fibrobeton Yapı Elemanları, Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER), Ak Alev Manyezit Levha (Modelpan), İnper Perlit İnşaat Sanayi (Perstone), Seranit Grup, Şişecam Düzcam, Tarkett Aspen Zemin Kaplamaları, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Urtim Kalıp ve İskele Sistemleri, VitrA Artema ve YEM Fuarcılık desteğiyle hazırlanan raporda, ekonomik gelişmeler ulusal ve uluslararası ölçekte kapsamlı bir şekilde aktarılıyor.

“Türk Yapı Sektörü Raporu”, Türkiye ve dünya ekonomisini, küresel ekonomik göstergeler, inşaat sektörü, gayrimenkul piyasaları, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, yapı malzemesi sanayisi, üretim ve tüketim detayları, ihracat ve ithalat büyüklüklerine ilişkin veriler ışığında analiz ediyor.

2017'de Yapı Sektörünü Neler Bekliyor?

Türk Yapı Sektörü Raporu Danışmanı, Ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel'in gerçekleştirileceği sunumun ardından, Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü Cüneyt Toros ve Ekonomist Mahfi Eğilmez, rapordan çıkan sonuçları, 2016 değerlendirmeleri ve 2017 öngörüleriyle birlikte derinlemesine ele alacaklar. Yeni pazarları işaret edip, risk faktörlerine dikkat çekecek olan konuşmacılar, dinleyicilerin yapı sektörünün geleceğine dair net bilgiler edinmelerine yardımcı olacaklar.

PROGRAM:

10.00 – 10.30 Kayıt ve Kahve İkramı
10.30 – 11.00 Türk Yapı Sektörü Raporu Sunumu
Dr. Can Fuat Gürlesel – Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri

11.00 – 12.00 Oturum: Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor
Cüneyt Başaran – Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni
Cüneyt Toros – Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü
Mahfi Eğilmez – Ekonomist, Yazar

12.00 – 12.30 Soru-Cevap

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :