Tepta Aydınlatma’nın Mimarlarla Sohbet Programı Yeniden Başlıyor

mimarizm.com / 07 Kasım 2019
Tepta Aydınlatma'nın Mimarlarla Sohbet programı 13 Kasım Çarşamba akşamı, Suyabatmaz Demirel Mimarlık firmasının ortaklarından Hakan Demirel ile sanatçı Ahmet Doğu İpek'in katılımıyla yeniden başlıyor.

TEPTA Aydınlatma’nın 2016 -17 süresince 25. yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği Mimarlarla Sohbet programı yeniden başlıyor.

Bilginin paylaştıkça değer kazandığı düşüncesinden yola çıkan programa geçen dönemde Cem Sorguç, Dara Kırmızıtoprak, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Nevzat Sayın, Cem Kocacıklıoğlu, Gökhan Avcıoğlu, Alper Derinboğaz, Şebnem Buhara, Gürhan Bakırküre, Zafer Akay, Boran Ekinci, Kurtul Erkmen, Jale Kulin, Nilüfer Kozikoğlu, Mustafa Öney, Hande Öney, Salih Küçüktuna, Gökhan Karakuş, Durmuş Dilekçi, Seyhan Özdemir, Han Tümertekin, Zeynep Tümertekin, Kerem Piker, Murat Tabanlıoğlu ve Mehmet Kütükçüoğlu konuk olmuştu.

Her yaştan, meslekten ve konumdan kişilerin katılımına açık olan bu sohbet programı, TEPTA Aydınlatma’nın genel merkezinde oldukça samimi bir ortamda gerçekleşiyor; resmi sunumların ötesinde insanların birbirleri ile tanışıklıklar ve yakın ilişkiler kurmasını hedefliyor.

Mimarların mesleki pratiklerinin ve deneyimlerinin yanında, iş insanı kimlikleri, stüdyo yaşamları, anıları ve / veya özel ilgi alanları sohbetlerin konusunu oluşturabildiğinden, TEPTA Aydınlatma’nın bu programı ayrı bir özgünlük taşıyor ve takip ediliyor.

Programın yeni dönemi, Suyabatmaz Demirel Mimarlık firmasının ortaklarından Hakan Demirel ile sanatçı Ahmet Doğu İpek‘in 13 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleştirecekleri sohbet ile başlıyor.

Programın devamında katılımcı olması belli olan isimler ve tarihleri: 26 Kasım’da Ali Doruk, 12 Aralık’ta Sinan Logie, 18 Aralık’ta Celal Abdi Güzer ve 23 Aralık’ta Ömer Selçuk Baz, konuklarla sohbet edecek.

Hafta içinde saat 19:00'dan itibaren TEPTA merkezinde düzenlenen sohbetler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :