TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi: "Basamaklar 2014"

mimarizm.com / 03 Eylül 2014
TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi: "Basamaklar 2014"

TSMD Mimarlık Merkezi, eğitime katkı projelerine bir yenisini ekleyerek her sene yapılması planlanan mimarlık öğrencileri proje sergisinin ilkine ev sahipliği yapıyor.TSMD Mimarlık Merkezi kuruluşundan bu yana mimarlık ortamına katkı sağlayan çeşitli etkinlikler yapıyor. Tepe Betopan'ın katkılarıyla bu sene ilki düzenlenen TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi'nin, Seranit'in işletme sponsoru olduğu TSMD Mimarlık Merkezi 'nde gelenekselleşerek her sene yapılması hedefleniyor.

Öğrenci sergisi ile öncelikle mimarlık bölümü öğrencilerine TSMD Mimarlık Merkezi'ni tanıtmak, benimsetmek, farklı okulların mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek etkileşimlerini sağlamak ve böylece mimarlık eğitimine ve ortamına katkıda bulunmak amaçlanıyor.

"Basamaklar 2014" sergisi Ankara'nın önde gelen üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını ilgili çevrelerle buluşturuyor. Sergide; Atılım Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 7 üniversitenin mimarlık bölümü 2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin projeleri yer alıyor.

Sergi, 17-23 Eylül 2014 tarihleri arasında her gün 10:00 – 18:00 saatlerinde TSMD Mimarlık Merkezi 'nde gezilebilir.


Açılış:
17 Eylül 2014

Kokteyl:

20 Eylül 2014, saat 19:00


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :