TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi "Basamaklar 2015"

mimarizm.com / 05 Ekim 2015
TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi "Basamaklar 2015"


Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) tarafından ikincisi düzenlenen TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi "Basamaklar 2015", Metapan'ın desteğiyle, Serbest MİMAR Dergisi'nin iletişim sponsorluğunda 9 Ekim'de TSMD Mimarlık Merkezi'nde açılıyor.

Sergi ile öncelikle mimarlık bölümü öğrencilerine TSMD Mimarlık Merkezi'ni tanıtmak, benimsetmek, farklı okulların mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek etkileşimlerini sağlamak ve böylece mimarlık eğitimine ve ortamına katkıda bulunmak amaçlanıyor.

Ankara üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını izleyicilerle buluşturan "Basamaklar 2015" sergisinde; Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 8 üniversitenin mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri yer alıyor.

Sergi, 9 – 28 Ekim 2015 tarihlerinde hafta sonu hariç 10:00 – 18:00 saatleri arasında TSMD Mimarlık Merkezi'nde gezilebilir.


Açılış Kokteyli:
9 Ekim 2015 Cuma, saat 19:00

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :