Atölye Hisar Final Sergisi

mimarizm.com / 10 Ağustos 2022
Atölye Hisar tarafından düzenlenen Tasarım Atölyeleri'nin Final Sergisi, 13 - 18 Ağustos tarihleri arasında, Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi'nde ziyaret edilebilir.

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğretim elemanlarından Dr. Öğr. Üyesi Tuba SARI, Dr. Öğr. Üyesi Saliha ASLAN, Öğr. Gör. Özlem İKİZLER KUMCU'nun yürütücülüğünü üstlendiği, Hisar Bölgesi'ni mahalle, sokak ve yapı olmak üzere üç farklı ölçekte okuyan tasarım atölyelerinde son aşamaya gelindi.

İlki 2021 Eylül ayında gerçekleştirilen Hisar'da Mahalleyi Okumak atölyesi, 01 - 06 Ağustos 2022'de Hisar'da Sokağı Okumak atölyesi ile devam etmiştir. Bu atölyeler dizisinin sonuncusu olan Hisar'da Yapıyı Okumak atölyesinin Sergi & Kapanış Programı kapsamında tüm Atölye Hisar Tasarım Atölyelerinin Final Sergisinin, Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi Orhangazi Sergi Salonu'nda 13 Ağustos 2022 saat 13:30'da açılışı yapılacaktır. 

Atölye Hisar Final Sergisi ve Kapanış programı, Bursa Alan Başkanı Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu’nun “Mahalleden Sokağa, Sokaktan Yapıya, Kenti Okumak” başlıklı semineri ile başlayacaktır. Atölye Hisar Final sergisi, 13-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında ilgilenen herkese açık ve ücretsiz olarak Bursa Merinos Kültür ve Kongre Merkezi Orhangazi Sergi Salonu'nda ziyaret edilebilecek.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :