13. PMOGenç Yaz Kampı

mimarizm.com / 09 Ağustos 2022
22 Ağustos - 03 Eylül 2022 tarihleri arasında Hatay’da gerçekleşecek 13. PMOGenç Yaz Kampı'nın son başvuru tarihi 12 Ağustos 2022.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Çalışma Programı`nda da yer alan PMOGenç Yaz Kampı ile; Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde eğitim gören Peyzaj Mimarlığı öğrencilerinin meslek pratiği ile buluşmalarını sağlamak, öğrenciler aralarındaki iletişimi geliştirmek, Oda ile bağlarını kurmak, PMOGenç örgütlülüğünü büyütmek ve var olan bağları güçlendirmek hedeflenmektedir.

Medeniyetler Bahçesi temasıyla düzenlenen Hatay EXPO alanında, günümüzün en önemli sorunlarından olan iklim krizi ile su kıtlığına karşı üretilecek çözümlerin başında gelen mavi/yeşil altyapı, su sürecinin yönetilmesi konularını hedef alan yağmur bahçesi tasarımının yanı sıra bir dizi toplantı, atölye ve kültürel etkinlikleri de kapsayan PMOGenç 13. Yaz Kampı, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay EXPO 2021 Genel Sekreterliği işbirliği ile 22 Ağustos - 03 Eylül 2022 tarihleri arasında Hatay`da gerçekleşecektir.

PMOGenç 13. Yaz Kampı‘na katılım başvurusu için, başvuru formunu doldurularak 12 Ağustos 2022 saat 17.00`e kadar; pmogenc@peyzajmimoda.org.tr adresine ulaştırılması gerekmektedir. PMOGenç Yaz Kampı kontenjanı 30 öğrenci ile sınırlıdır.

KATILIM KOŞULLARI

- PMOGenç üyesi olmak (henüz üye değilseniz TIKLAYIN)


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :