Tasarım 'Blogger'ları IDW'ye!

mimarizm.com / 28 Eylül 2011
Tasarım 'Blogger'ları IDW'ye!

İstanbul Design Week (IDW) 2011 kapsamında gerçekleştirilecek olan 'Design Bloggers Meeting' (Tasarım Blogger'ları Buluşması), blog yazarlarını 2 Ekim 2011 Pazar günü 16:00-17:00 saatleri arasında Eski Galata Köprüsün'de bir araya getiriyor. Etkinlik tasarım ve blog yazarlığıyla ilgilenen herkese açık.

Designmixer tarafından düzenlenen buluşmada, uzun süredir sanal alemde paylaşılan  yorumlar ve fikirler, bu kez yüz yüze ifşa edilecek. Etkinliğin çağrı metni şöyle:  

"Uzmanlık alanınız veya ilgilendiğiniz konular ne olursa olsun, blog yazarlığının sunduğu fırsatlar sınırsız. Bunun yanında her ne kadar bağımsız bir platform gibi gözükse de belli bir disipline ihtiyaç duyuyor. Eğer yaptığınız işe gerçekten tutkuyla bağlıysanız, disiplin de hayatınızın bir parçası haline geliyor... Değerli vaktimizi internette harcamamızın sebebi de bu; hepimiz kendimizi geliştirmekten, öğrenmekten ve paylaşmaktan keyif alıyoruz. Kimimiz daha kitabi, kimimizse daha görsel. Ama ortak bir yanımız var: Yeteneklerimizi zorlamak ve sesimizi duyurmak için kendi çapımızda özel birşeylerle uğraşıyoruz.

Aktif bir 'blogger'sanız, eminiz ki blog yazarlığının hayatınızı nasıl değiştirdiğine ilişkin hikayeleriniz de vardır. Ya da henüz bu mecraya el atmamış ama nasıl 'blogger' olunacağını düşünüp duruyorsanız yine de buluşmaya katılabilir ve bu yola başkoymuş azimli yazarlarla tanışıp, blog dünyasının yaşamlarına ve uzmanlık alanlarına neler kattığını öğrenebilirsiniz... Tabi aynı zamanda, geleneksel medya ile blog yazarlığının nasıl daha fazla işbirliğine gidebileceğini de gözlemleyebilirsiniz."

IDW'nin, İstanbul metropolünün tarihi olduğu kadar yaratıcı ve çok kültürlü özünü keşfetmek için muhteşem bir fırsat olduğunu dile getiren Designmixer, Tasarım Haftası'nın son etkinliği olan 'Design Bloggers Meeting'in, tüm dünyadan 'blogger'lara açık olduğunu özellikle not düşüyor.

Etkinliğe katılmak isteyenler Designmixer'ın Facebook sayfasını ziyaret ederek katılımcı listesine adlarını ekleyebilirler. Takip edilmek için blogunuzun ismini ve linkini eklemeyi unutmayın...

Buluşmanın Twitter hesabına ulaşmak için tıklayınız.   


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :