Online Panel: What's Wrong With AI?

mimarizm.com / 21 Mart 2024
SOUR'un, "What's Wrong With AI?" isimli online paneli 26 Mart 2024 tarihinde saat 18:00'da başlayacak.

SOUR, What's Wrong With Serisi'ni anlatıyor:

Bir araştırma odaklı mimarlık ve tasarım stüdyosu olarak, projelere başlarken kendimize "xyz'de ne yanlış?" sorusunu sorarak başlarız. Bu iç araştırma sürecinin bir kısmını kamuya açtık ve What's Wrong With (www/) adıyla bir tartışmalar serisine dönüştürdük.

Düzenlediğimiz panellerin yanı sıra, farklı alanlardan profesyonellerle yapılan röportajlardan oluşan What’s Wrong With: The Podcast serisini başlattık. Önceki bölümler, dünyamızın bugün karşılaştığı sorunlar hakkında benzersiz bakış açılarına sahip tasarımcılar, girişimciler, sanatçılar, veri bilimcileri, müzisyenler, mühendisler, akademisyenler ve çok daha fazlasıyla yapılan görüşmelerden oluşmakta ve bölümlere tüm podcast platformlarından ulaşılabilmektedir.

What's Wrong With/AI

Tasarımcılar olarak, her geçen gün büyüyen ve gelişen yapay zekayı ve olası uygulamaları göz ardı edemeyiz. Çeşitli endüstrilerden yapay zeka uzmanları ile birlikte, mevcut trendleri, zorlukları ve fırsatları daha iyi anlamak için "What's Wrong With AI? (Yapay Zeka'da Neler Yanlış?)" adlı panelde tartışacağız. 

Panelistler: Tim Fu - Designer, Founder of Studio Tim Fu / Ayodele Odubela - Data Scientist / Diego Tauziet - Head of Data & AI at Mamotest

Ücretsiz ve İngilizce düzenlenen etkinlikte, Zoom linki email atan katılımcılar ile paylaşılacaktır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :