EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Yeni Yılı Kutluyor

mimarizm.com / 14 Aralık 2010
EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Yeni Yılı Kutluyor Yapı-Endüstri Merkezi, yeşil iş modellerinin gelişimindeki öncü rolünü sürdürüyor. 27 Nisan- 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece'de YAPI FUARI / TURKEYBUILD İSTANBUL ile beraber düzenlenecek EKODÜNYA Fuarı ana sponsorluğu'nda gerçekleştirilen ve ulaşım, tasarım, gelecek, finans, network ve enerji konularına eğilen "EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN" toplantılarının üçüncüsü, bir yeni yıl eğlencesi eşliğinde düzenleniyor.

"Green Drinks" adı altında dünyada çeşitli şehirlerde aynı formatta yapılan etkinliklerin eşlik ettiği ve her ayın son Salı akşamı Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilen "EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN – Green Drinks Buluşmaları"nın 2010 yılındaki son toplantısının teması, "Yeşil Gelecek" olacak.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi kurucusu ve Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan'ın "Yeşil Gelecek" üzerine bir konuşma yapacağı etkinlikte, yeşil geleceğe gönül vermiş misafirler de The Eva Band eşliğindeki yılbaşı partisi ile eğlenecekler.


Ufuk Tarhan Hakkında
ODTÜ Ekonomi mezunu Ufuk Tarhan, 1982-2005 arasında çoğunlukla teknoloji olmak üzere çeşitli sektörlerde üst düzey yöneticilik yaptı. 2006'da M-GEN Gelecek Planlama Merkezi'ni kuran girişimci, 2009 yılında Fütüristler Derneği Başkanı oldu. 2002 yılında, Dünya Gazetesi'nin verdiği "Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını Ödülü"nün sahibi olan Tarhan, Türkiye'nin ilk ve tek fütürist kadın konuşmacısı olarak da tanımlanabilir.

Kendi buluşu olan Tablet Seminerleri satan; gelecekçi, sürdürülebilir iş modelleri tasarlayan ve uygulayan Tarhan, "iş avatarlığı" yapan bir isim… Aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve geniş bir takipçi kitlesine sahip bulunan blogger ve internet yazarı Tarhan'ın iki kitabı bulunuyor.

İlgilileri için Ufuk Tarhan'ın sosyal medya adresleri şöyle: Blog, Facebook, Twitter, Friendfeed, Linkedin, Foursquare.


EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN- Green Drinks: "Yeşil Gelecek"
28 Aralık 2010 Salı


19:00 – 19:30 Yeşil Gelecek
Ufuk Tarhan – Fütüristler Derneği Başkanı, M-GEN Merkezi Kurucusu
19:30 The Eva Band & Yılbaşı Partisi

Kayıt ve detaylı bilgi için: www.yemetkinlik.com/yesilgelecek


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :