Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması 2014

mimarizm.com / 07 Mayıs 2014


Türk Seramik Sektörü'nün zenginliği ile genç tasarımcıların hayal gücünü buluşturmak üzere bu yıl ikincisi düzenlenen Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması'na başvurular devam ediyor. Yarışmaya katılım için son tarih, 1 Temmuz 2014.   


Yurtbay Seramik
, zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip Türk Seramik Sektörü'nün marka değerini tasarım ile yükseltiyor. Tasarımın gücü ile seramik sektörüne desteği artırmayı amaçlayan Yurtbay, özgün ve üretilebilir yaratıcı fikirlere ulaşmayı hedefliyor.

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması'na; üniversitelerin ve meslek yüksekokullarının Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Seramik Tasarımı bölümlerinin 2. , 3. ve 4. sınıflarında eğitim gören öğrenciler başvuru yapabilecek. Grup katılımlarının değil, bireysel başvuruların kabul edileceği yarışmada; yarışmacılar birden fazla tasarım ile yarışmaya katılabilecek. Tasarımların daha önce herhangi bir mecrada sergilenmemiş, başka bir yarışmaya gönderilmemiş olması şartı aranacak.

Yarışmacılar seramik karo tasarımlarını 1 Temmuz 2014 tarihine kadar Yurtbay Seramik'in Hasanpaşa Mah. Yeniyol Sok. No: 22 34722 Kadıköy/İstanbul adresine şahsen veya posta/kargo/kurye ile ulaştırabilecek. 

Seramik sektörünün varolan değerine değer katacak yarışmanın birincisi 5.000 TL, ikincisi iMac masaüstü bilgisayar, üçüncüsü iPad Mini ile ödüllendirilecek. Sonuçlar, 21 Temmuz 2014 tarihinde Yurtbay Seramik'in  internet adresinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.


Şartname ve başvuru formu için
tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :