Mamut 2017’ye Başvurular Başladı

mimarizm.com / 16 Kasım 2016
Yılın umut vaat eden sanatçılarının projelerini koleksiyonerler, galeriler, kültür-sanat kurumları ve sanatseverlerle buluşturan Mamut Art Project’e başvurular başladı. Etkinliğe başvurmak için son tarih, 2 Aralık 2016.

Nisan 2017'de beşincisi gerçekleşecek Mamut Art Project, güncel sanatta yeni keşiflerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Yılın umut vaat eden sanatçılarının projelerini koleksiyonerler, galeriler, kültür-sanat kurumları ve sanatseverlerle buluşturan Mamut Art Project’e başvurular mamutartproject.com adresinden yapılacak.

Mamut Art Project

Başvuruların 2 Aralık’ta sona ereceği Mamut Art Project’in 2017 jürisi; Akkök Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve koleksiyoner Ali Raif Dinçkök, günümüzün en önemli kavramsal sanatçılarından Sarkis, sanat danışmanı Elif Bayoğlu, küratör ve yazar Övül Durmuşoğlu ile güncel sanat eleştirmeni Murat Alat’tan oluşuyor.

Mamut Art Project

Ulaşılabilir sanat alternatifi olarak yola çıkan ve her yıl yeni sanatçıların üretimleriyle gelişen Mamut Art Project, seçilen sanatçılara kendi idareleri ile yürütebilecekleri disiplinlerarası bir paylaşım ve sergileme imkanı sağlıyor. Akkök Holding sponsorluğunda düzenlenecek olan Mamut Art Project, 13-16 Nisan 2017 tarihleri arasında mekan ortağı KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Başvuru Tarihleri:
14 Ekim - 2 Aralık 2016

Etkinlik Tarihleri:
13 - 16 Nisan 2017

Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :