“Doğaya Kelebek Etkisi” Fotoğraf Yarışması

mimarizm.com / 18 Kasım 2023
Sürdürülebilirliği merkezine alan Kelebek Mobilya, “Doğaya Kelebek Etkisi” fotoğraf yarışmasını hayata geçirdi. Doğanın güzellikleri konusuyla çekilen fotoğraflar için başvurular 29 Şubat 2024 tarihine kadar devam ediyor.

Doğa ve toplumun geleceğine yönelik derin bir sorumluluk vizyonu benimseyen Kelebek Mobilya, Kelebek Garden ile çevre dostu inovasyonun öncüsü olmayı hedefliyor. Doğanın muhteşem güzelliklerini yaşam alanlarına taşıyan Kelebek Garden, bu kez sürdürülebilirlik konusundaki farkındalığı güçlendirmeye yönelik yeni bir adım atıyor ve “Doğaya Kelebek Etkisi” fotoğraf yarışmasını başlatıyor.

"Doğaya Kelebek Etkisi" fotoğraf yarışmasıyla, katılımcıları doğayı koruma konusunda doğrudan katkıda bulunmaya davet eden Kelebek Mobilya, gönderilen her fotoğrafı doğada bir fidana dönüştürüyor.

Küçük değişimlerin büyük farklar yaratacağına inandıklarını belirten Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan; “Doğa ve toplum arasında köprü kurma misyonuyla çıktığımız bu yolda, “Doğaya Kelebek Etkisi” fotoğraf yarışması bizim için bir rekabetten daha fazlasını ifade ediyor. Sürdürülebilir bir gelecek için biz de üzerimize düşeni yapacağız. Toplum olarak, doğayla daha uyumlu, dengeli ve sürdürülebilir bir yaşam biçimi benimseyerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz” dedi.

Başvurular için son gün 29 Şubat 2024

- Kelebek Garden Fotoğraf yarışmasına 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Fotoğrafların konusu, doğanın güzellikleri olacaktır.

- Yarışmaya katılım süreci iki adımdan oluşmaktadır:

- Katılımcıların bilgilerini (İsim, telefon, kimlik no, e-posta, adres) içeren başvuru formu doldurulur.

- Yarışmaya katılacakların fotoğrafları dijital ortama 29 Şubat 2024 saat 24.00’e kadar yüklenmesi gerekmektedir.

- Belirtilen tarihten sonra yüklenecek fotoğraflar yarışmaya dahil edilmez.

- Formdaki zorunlu alanların eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bilgiler eksik veya hatalı olduğu takdirde fotoğraflar yarışmaya dahil edilmez, katılımcı ödül hakkını kaybeder.

- Bir yarışmacı en fazla 3 adet fotoğraf ile katılabilir.

- Yarışmaya yollanan tüm fotoğraflar, katılımcının eseri olmalıdır ve bu yarışma için hazırlanmış olması gerekir, başka yarışmalarda sergilenen fotoğraf sahipleri kazandıkları takdirde ödülleri iptal edilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılmak suretiyle Kelebek Mobilya’ya resimlerini gelecekteki iletişim ve tanıtım çalışmalarında kullanma iznini vermiş olduklarını kabul ederler.

- Fotoğrafların jüri oylaması 01 Mart ile 20 Mart 2024 tarihleri arasında değerlendirmeye açılır.

- Değerlendirme süresi bitiminde, jüri oylaması ile seçilen ilk 3 fotoğrafın sahiplerinin bilgi doğrulaması yapılır.

- Fotoğraf sahibinin bilgilerinin eksik veya geçersiz olması durumunda ödül, sıralamadaki bir sonraki fotoğraf sahibine verilir.

- Değerlendirme ve doğrulama süreci tamamlandığında, kazananlar Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarında ve dogayakelebeketkisi.com adresinde duyurulur.

- Jüri oylamasıyla kazanan ilk 3 fotoğraf sahiplerine 50.000₺ değerinde Kelebek Garden hediye çeki verilecektir.

- Jüri oylamasıyla seçilen ilk 3 Fotoğraf tüm Kelebek mağazalarında sergilenecektir.

- Kelebek Mobilya, yarışma koşullarında değişiklik yapma hakkını ve yarışmayı durdurma ve/veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :