Bosch'tan “Yaşam İçin Teknoloji" Yarışması

mimarizm.com / 14 Mart 2011

Bosch, mühendislik fakültelerindeki yaratıcı beyinleri desteklemek için "Yaşam İçin Teknoloji" temalı bir yarışma düzenliyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışma, 01 Mart - 31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif /yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor.

Bosch Grubu Türkiye yöneticilerinden oluşan jüri; projeleri yenilik boyutu, sağladığı tasarruf miktarı, sürdürülebilirlik, uygulama alanı ve yaygınlaştırılabilirlik özelliklerine göre değerlendirecek.

Yarışma sonucunda mühendislik bilgisini en iyi kullanan ve eko yaşam - çevre için etkin çözümler sunan projelerin sahipleri Bosch tarafından ödüllendirilecek.

Yarışmanın birincisi, yurtdışında yabancı dil eğitimi imkanı ve Bosch mühendislik bursu; ikincisi Türkiye'de yabancı dil eğitimi imkanı ve bilgisayarlı çizim kursu; üçüncüsü ise Türkiye'de yabancı dil eğitimi kazanacak. İlk üçe giren projelerin yanı sıra, Seçici Kurul'un mansiyona değer bulduğu proje sahipleri de Bosch mühendislik bursu ile ödüllendirilecek.

Yarışma Takvimi
Proje Özet Raporu ve Başvuru Formu için Teslim Tarihi: 31 Mayıs 2011
Proje Detay Raporu için Teslim Tarihi: 31 Ekim 2011

Başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :