Priyoid Ürün Tasarım Yarışması

mimarizm.com / 18 Temmuz 2014

Türkiye'nin ilk 3 boyutlu yazıcı odaklı tasarım yarışması başladı. Kulaklık Kablosu Düzenleyici temalı yarışmaya katılım ve oylama, 15 Ağustos 2014 tarihine kadar devam edecek.3D yazıcı teknolojisi üzerine haberlerin paylaşıldığı, marka ve modellerinin incelendiği, Ar-Ge projelerinin yapıldığı, etkinliklerin düzenlendiği ve kullanıcılarını bu teknoloji ile buluşturmayı amaçlayan bir platform olan Priyoid.com ; yarışma projeleri konusunda Türkiye'nin ilk ve tek yarışma ajansı Yarışma Fabrikası ile birlikte, Türkiye'de 3 boyutlu yazıcı odaklı ürün tasarım yarışmalarını başlatıyor.

Bu sene ilki düzenlenen Priyoid Ürün Tasarım Yarışması'nın konusu ‘Kulaklık Kablosu Düzenleyici'. Yarışma, günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri olan kulaklık kablosunun karışma durumuna yenilikçi, özgün ve kullanışlı tasarımların üretilmesini amaçlıyor.

Herkesin katılabildiği yarışmaya gönderilen tasarımların çözüm odaklı, yenilikçi ve özgün olması isteniliyor. Tasarlanacak kablo düzenleyicisi bağımsız bir ürün olabileceği gibi, günlük kullanılan eşyalara takılabilir tasarımlar da olabilir.

Yarışmaya katılım ve halk oylaması 11 Temmuz - 15 Ağustos 2014 tarihleri arasında www.priyoid.com/yarisma sayfasından yapılacak.


Ödüller
Birinci Ödül: 3D Tasarım Kalemi (3DörtPen)
İkinci Ödül: Minifigür (Minifigur.com)
Üçüncü Ödül: 3D Baskı Hizmeti (Modelsenden.com)

Ayrıca ilk beşe kalan bütün tasarımlar, priyoid.com tarafından ürüne dönüştürülerek tasarımcılarına hediye edilecek.
 
 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :