özer+tulgan

Amber EROYAN / 08 Eylül 2011
özer+tulgan

Tabanlıoğlu'nda filizlenen dostluklarını iş ortaklığı ile perçinleyen Emre Özer ve Tayfun Tulgan'ı yeni ofislerinde ziyaret ettik. Bir masa bir kasa ile kurdukları özer+tulgan'ı yurt dışına açmayı hedefleyen ikili, yola hızlı ama emin adımlarla devam ediyor.

Tasarım eğitimi konusunda aileleriyle ciddi bir mücadeleye giren ve sonunda çocukluk hayallerini gerçeğe dönüştüren Özer ve Tulgan, bu aşklarının kısa süreli bir heves olmadığını çoktan kanıtlamış durumda. Henüz ortada yeterli sayıda uygulamaları olmadığı bir dönemde bile Hilton'u ikna etmeyi başaran ikili, otel projelerinin hayatlarına girmesinden ise son derece mutlu. Ne kadar yorulsalar da otel gibi keyifli bir tipolojiyle iştigal etmenin ekstra bir şans olduğunu dile getiren Emre Özer ve Taygun Tulgan, kumaş desenine varıncaya dek her noktayı tasarlama titizliğinin, Tabanlıoğlu ekolünden gelme bir disiplin olduğunu da açıkça dile getiriyor.

Eğitim hayatlarından Tabanlıoğlu'ndaki tanışmalarına, dünya görüşlerinden tasarım felsefelerine, proje uygulamalarından gelecek hayallerine varıncaya dek koyu bir sohbete giriştiğimiz Emre Özer ve Tayfun Tulgan, Mimarizm okurlarını, kapısını sonuna kadar açtıkları özer+tulgan'ı içeriden keşfetmeye davet ediyor.


Tanışma ve Kuruluş Hikayesi
Tasarım Felsefesi ve Uygulamalar Üzerine
Hedefler ve Dilekler
özer+tulgan Tasarım Ekibi
Stajyerler
Künye
Ofis Adı:
özer+tulgan
Sahibi:
Emre Özer, Tayfun Tulgan
Telefon:
(212) 231 46 23
Faks:
(212) 231 69 86
Web:
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • Hüseyin TATAR 4 yıl önce Sayın ilgili, 1990 Yılında kurulmuş olan Bulut Elektrik yaptığı Elektrik- Elektronik Proje ve Taahhüt hizmetlerine, Bulut Tasarım olarak devam etmekte olup, Aydınlatma Armatürleri ve Ekipmanları, Banklar, Kamelyalar, Korkuluklar, Paslanmaz Ürünlerini’ de bünyesine katarak, her detayı projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar uzman kadrosu ile uygulayarak teslim etmektedir. Saygılarımla,
  • Hüseyin TATAR 4 yıl önce Sayın ilgili, 1990 Yılında kurulmuş olan Bulut Elektrik yaptığı Elektrik- Elektronik Proje ve Taahhüt hizmetlerine, Bulut Tasarım olarak devam etmekte olup, Aydınlatma Armatürleri ve Ekipmanları, Banklar, Kamelyalar, Korkuluklar, Paslanmaz Ürünlerini’ de bünyesine katarak, her detayı projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar uzman kadrosu ile uygulayarak teslim etmektedir. Saygılarımla, Hüseyin TATAR BULUT TASARIM VE AYDINLATMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Gümüşhane cad.No 6/9 Kağıthane/İSTANBUL E:huseyin.tatar@bulut-design.com M : 0537 301 95 21 T : 0212 278 20 16 F : 0212 279 57 27 W: http://bulut-design.com/
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :