Seher Caba

05 Aralık 2013

Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nü 2010 yılında dereceyle tamamladım. Doğma büyüme Kuzguncukluyum. Burası mimarlık ve tasarım açısından bir sürü özelliği bir arada barındıran bir semt. O bakımdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sayede hep sanatın içinde oldum. Farklı bir dalda çalışmak zaten olmazdı. Bu anlamda çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.

Tasarımhane'ye 2012'nin Mart ayında başladım. Burası benim için çok güzel bir deneyim. Kısa sürede farklılaşan projeler üretme konusunda çok başarılıyız. Güzin Hanım ve Oben Bey ile birlikte çalışmaktan mutluyum. Özellikle tasarım konusunu Güzin Hanım ile birlikte yürütmek çok keyifli.

Burada bir ekip olarak çalışıyoruz. Herkese ayrı ayrı bölümler veriliyor. Sonra bu parçalar birleşip projeyi ortaya çıkarıyor. Güzin Hanım projeyi yönlendiren ilk tasarımı yaparak bizimle paylaşıyor. Modellemeler ve sunumlarla bunu geliştiriyoruz. Başka bir fikir varsa onu da paylaşıyoruz. Süreç bu şekilde ilerliyor. Özellikle proje araştırma kısmını seviyorum. Güzel bulduğum, ilham verecek şeyleri paylaşıyorum. Elimden geldiğince tasarım aşamasındaki konulara yardımcı olmaya çalışıyorum.


Güzin Erkan ve Oben Karatepe ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :