Mattia Fonzar

01 Eylül 2016

Mattia Fonzar

Mimarlık eğitimimi İtalya’nın kuzeydoğusundaki Trieste kentinde tamamladım. Mimarlık ve inşaat mühendisliğinin arakesitinde bir programdı. İtalya’da orta ölçekli bir ofiste dört yıl çalıştıktan sonra, başka ülkelere geçtim ve son olarak İstanbul’a geldim. Yaklaşık 8 aydır da 1A3B Tasarım’da çalışıyorum.

Bu ofisten ortak arkadaşlarımız sayesinde haberdar oldum. Şu ana kadarki izlenimlerim gayet olumlu. Öncelikle birlikte çalıştığım kişilerden çok memnunum. Yaşlarımız yakın olduğu için aramızda patron-çalışan ilişkisinden çok, arkadaşlık ilişkisi söz konusu.  İtalya’dayken durumum çok daha farklıydı.

Buraya gelmeden önce yapının tamamıyla ilgileniyordum. İç mekan tasarımı bunun küçük bir parçasıydı. 1A3B’ye geldikten sonra bu konuda daha çok şey öğrenmeye başladım. Burak’ın tarzını beğeniyor ve kendime yakın buluyorum. Bu anlamda birbirimize uyduğumuzu ve iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum.

Henüz İstanbul’un güncel mimarlık ortamı ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim ama bazı güzel örneklere rastladığımı söyleyebilirim. 


İçmimar - Finansçı Ortaklığı Üzerine...
Tasarım Ekibinin Gözünden...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :