Burçe Gürsel

08 Eylül 2011

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2002 mezunuyum. Yüksek lisansımı ise 2007 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimari Tasarım Sorunları Bölümü'nde tamamladım.

Daha önce çalıştığım mimarlık ofisinde birlikte iş yaptığımız mobilya firmasının sahibi, Emre Bey ve Tayfun Bey'in dostlarıydı. Dolayısıyla onun vesilesi ile tanıştık, tamamen tesadüfi bir durumdu. İyi de oldu. Sanırım o dönemde hayatıma pozitif olayları çekiyordum (gülüyor).

Ofiste gerçekten oldukça samimi bir ortamımız vardır. Patronlarımız da birçok firmada karsılaştığımız memur zihniyetli patronlar gibi olmadıkları için çalışırken hem özgür hem de verimli olabiliyoruz. Her türlü sorunumuzu veya bizi mutlu eden her olayı kendileriyle paylaşabiliriz. Aslında pek bir patron-çalışan ilişkisi olduğu söylenemez ki bu bence özellikle bir mimarlık ofisinde olması gerekli bir özellik çünkü mimarlık paylaşım işi. Yaptığımız işe bütün duygumuzu yansıtıyoruz ve keyifli bir şekilde çalıştığımızda çıkan iş de karşı tarafa keyif veriyor. Kendi adıma konuşacak olursam, kendimi burada oldukça özgür hissediyorum ve bu, işime olan saygımı ve sorumluluk duygumu güçlendiriyor.

 


Tanışma ve Kuruluş Hikayesi
Tasarım Felsefesi ve Uygulamalar Üzerine
Hedefler ve Dilekler
özer+tulgan Tasarım Ekibi
Stajyerler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :