Yapı Kataloğu 2014 Yayımlandı

mimarizm.com / 24 Nisan 2014

                           


Türkiye'nin en kapsamlı ürün ve malzeme kaynağı Yapı Kataloğu'nun 2014 basılı versiyonu çıktı.


Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 1973 yılından bu yana düzenli olarak yayımlanan, Türkiye'nin en kapsamlı ürün ve malzeme kataloğu, yapı dünyasının başvuru kaynağı Yapı Kataloğu'nun 2014 basılı versiyonu yayımlandı. Kataloğun yeni versiyonu her yıl olduğu gibi bu yıl da YAPI Fuarı – Turkeybuild İstanbul 'da tanıtılacak. Fuarda yer alan bütün firma ve malzemeleri kapsayan katalog, bu bilgilere yıl boyunca erişim imkanı sağlayacak.

Yapı Kataloğu; web sitesi, mobil uygulamaları, e-katalog ve basılı versiyondan oluşan dört platformlu yapısıyla binlerce malzeme, ürün ve firma bilgisine istenilen yerden ulaşma olanağı sağlayan tek rehber. Kullanıcılara aradığı ürünü, aynı sayfada yer alan farklı marka ve modeller arasından seçme şansı veren ve ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan Yapı Kataloğu'nda, ürünler, türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görüntülenerek karşılaştırma da yapılabiliyor.

İnternet ve mobil platformlar üzerinden ulaşım kolaylığı

Kullanıcının her an ulaşabileceği bir başvuru kaynağı olarak planlanan Yapı Kataloğu'na internet üzerinden de ulaşmak mümkün. www.yapikatalogu.com sitesinde ürünlerin broşürleri, teknik ayrıntıları, CAD blokları, renk kartelaları ve ürün videoları gibi özellikler yer alıyor; aranan malzeme ve hizmete, kullanım alışkanlığına göre en etkin şekilde ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca, katalogda yer alan tüm firmaların ürün, hizmet, marka ve iletişim bilgilerine de yer veriliyor.

yapikatalogu.com ile Yapı Kataloğu'nun iPhone, iPad ve Android uygulamaları sayesinde 2.000'i aşkın firmanın iletişim bilgilerine, hizmetlerine, ürün fotoğraflarına, uygulama detaylarına ve broşürlerine online ulaşılabiliyor. Aylık tekil kullanıcı sayısı 80.000'nin üzerinde olan Yapı Kataloğu'nun, 2011 yılında açılan mobil uygulamaları ise 50.000'i aşkın kullanıcıya sahip.

Mobil uygulamada her bir ürünün tanıtım metinleri, kullanım alanları, teknik özellikleri ve uygulama detay ve fotoğraflarıyla yer alıyor. Ayrıca uygulamada yer alan "Detaylı Bilgi / Teklif Talep Formu" doldurularak sistem üzerinden ilgili firma ile iletişime geçilebiliyor.

Kataloğun mobil uygulamaları, yapikatalogu.com sitesinden, iTunes Mağazası'ndan ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yapı Kataloğu'nun basılı versiyonunu ise, Fulya ve Beşiktaş'taki YEM Kitabevi'nden veya www.yemkitabevi.com adresinden edinmek mümkün. 
 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :