Kurye Açılış Partisi 14 Eylül'de YEM'de!

mimarizm.com / 08 Eylül 2011


Video ve Dijital Sanatlar Festivali Kurye, 14-23 Eylül 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi'nde video oyunları konulu yeni edisyonuyla seyircilerle buluşuyor. 'Space Invaders' sergi projesinin, merkezini oluşturduğu festival; gösterimler, seminerler ve performanslarıyla video oyunları ile gerçeklik arasındaki sınırları araştıracak.

Kurye Video Organizasyonu ve ISEA2011 tarafından 14 Eylül Çarşamba günü saat 20.00'de Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleşecek olan açılış partisi, dijital sanatlarla eğlenceyi bir araya getirmeyi hedefliyor.ISEA2011 Network etkinliğinin Boğaz'da düzenleyeceği vapur gezisinin ardından herkes Yapı Endüstri Merkezi'nde buluşacak. Tuborg Gold ve Ballantines eşliğinde gerçekleşecek partiye katılanlar, Space Invaders sergisinin yanı sıra bu seneki festival kampanyasını tasarlayan dgmnd ile Galaxy Müzikevi'nin ortak projesi olan 'Journey' performansını da izleyecek.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise organizasyonunu Selçuk Artut'un üstlendiği ve yine birçok görsel-işitsel performansın yer aldığı ISEA2011 partisi için Galata Cabaret'ye geçilecek.

Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Tuborg Gold, BenQ, Ballantines, dgmnd, The Game, Seti ve Tekjeton'un destekleriyle gerçekleşen eğlenceye tüm dijital sanat severler davetli.


Program

17.00 – 20.00 ISEA2011 Network Etkinliği
19.30 – 22.30 Kurye 11: Space Invaders Açılış Partisi
22.00 – 01.00 ISEA2011 Açılış Partisi, Galata Cabaret  


"Kurye 11: Space Invaders" hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Etkinliğe kayıt için YEMEtkinlik web-sitesini ziyaret edebilirsiniz.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :