XVII. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri 2020

mimarizm.com / 07 Şubat 2020
17. dönemde Ulusal Mimarlık Ödülleri Seçici Kurulu’na, “Mimar Sinan Büyük Ödülü”, “Anma Programı” ve “Mimarlığa Katkı Dalı Başarı Ödülü” başlıklı kategorilerde yapılacak olan aday gösterme başvuruları çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

TMMOB Mimarlar Odası tarafından 17.'si düzenlenecek olan Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri programında; “Mimar Sinan Büyük Ödülü”, “Anma Programı” ve “Mimarlığa Katkı Dalı Başarı Ödülü” başlıklı kategorilerde yapılacak olan aday gösterme başvuruları artık çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Seçici Kurul’a hitaben önerilecek kişinin / kişilerin ya da kurumun son katılım tarihi olan 4 Mart 2020, saat: 18:00'a kadar www.mo.org.tr/ulusalsergi/aday-gosterme adresi üzerinden Program Sekreteryası’na iletilmesi yeterli.

Aday göstermek veya aday olmak için mimar olma şartı aranmıyor, ilgili kişi / kişiler / kurumlar kendilerini de aday gösterebilir.

Pano hazırlanmasına gerek olmayan bu kategoride, önerdikleri adaya ilişkin tanıtıcı bir Dosya hazırlamak isteyenler çevrimiçi adres üzerinden Program Sekreteryası’na iletebilir. Öneride bulunmak için, ödüllerin içeriğine ilişkin bilgilendirmeyi web sitesindeki “Kategoriler” bölümünden okunabilir. Programın genel duyurusu için tıklayın

Ayrıntılı bilgiwww.mo.org.tr/ulusalsergiulusalsergi@mo.org.tr


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :