Validebağ Konakları Satış Ofisi

mimarizm.com / 13 Şubat 2018
Studio Vertebra imzalı Validebağ Konakları Satış Ofisi, ziyaretçilere yalnızca evi değil, içinde yaşayacakları semti de deneyimleme şansı tanıyor.

İstanbul merkezli tasarım ofisi Studio Vertebra’nın, Dap Yapı’nın Üsküdar’daki Validebağ Konakları projesi için tasarladığı 730 m²'lik satış ofisi, ev sahibi olmayı düşünenlere sadece evi değil içerisinde yaşayacakları semti de deneyimleme fırsatı sunuyor.

Validebağ Konakları Satış Ofisi

Validebağ Konakları Satış Ofisi

Geçici mekanla uzun süreli etki yaratmak

Studio Vertebra, satış ofislerinin geçici yapılar olarak kısa süreli bir ömrü olması nedeniyle, Validebağ Konakları Satış Ofisi’nin tasarımının mümkün olduğunca dikkat çekici olmasını amaçlamış. Dikey formuyla varlığını güçlü bir şekilde hissettiren ve “ben buradayım” hissi veren yapının, kısa süreli varlığı boyunca çevresini etkilemesi hedeflenmiş.

Validebağ Konakları Satış Ofisi

Validebağ Konakları Satış Ofisi

Tarih ve doğa manzaralı seyir terası

Validebağ Konakları Satış Ofisi, iç mekânda kullanıcının inşaat sahasını ve proje çevresini algılamasına yardımcı olurken, ev sahibi olacakların mahalleyi ve lokasyonu gözlemlemesine de olanak sağlıyor. Böylelikle kullanıcı sadece evi değil, içerisinde yaşayacağı semti de tecrübe etmiş oluyor.

Validebağ Konakları Satış Ofisi

Validebağ Konakları Satış Ofisi’nde oluşturulan teras alanı ise projeyle ilgilenenlere Validebağ Korusu ve tarihi Adile Sultan Sarayı’nı seyir keyfi yaşatıyor.

Studio Vertebra hakkında ayrıntılı bilgi için Çat Kapı söyleşimize göz atabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :