Salon Alper Derinboğaz DAAily bar'a Konuk Oluyor

mimarizm.com / 06 Haziran 2022
Milano Tasarım Haftası paralelinde, 7-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek mimarlık, sanat ve tasarım dünyasından isimlerin yer alacağı DAAily bar etkinliğine Türkiye’den Salon Alper Derinboğaz da konuk oluyor.

6-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Milano Tasarım Haftası’nın yoğunluğunda DAAily bar, dinlenmek için bir fırsat mekanı olarak düşünülmüş. 7-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte en son projeleri hakkında görüşlerini aktaracak mimarlık, sanat ve tasarım dünyasından etkili isimler DAAily editörleri ile söyleşi yapacaklar.

Etkinlikte yer alacak isimler

Paola Antonelli (USA), Laura Casalis | FMR (ITALY), Alice Rawsthorn (UK), Patricia Urquiola (ITALY), Anne Vitchen (FRANCE), Edward Barber (UK), Julien Bedel (ARGENTINA), Stefano Boeri (ITALY), Calvi|Brambilla (ITALY), Cazzaniga|Mandelli|Pagliarulo (ITALY), Mario Cucinella (ITALY), Alper Derinbogaz (TURKEY), Stefan Diez (GERMANY), Benjamin Gallegos Gabilondo (CHILE), Sebastian Herkner (GERMANY), Jakob Lange | BIG (DANMARK), Douglas Mandry (SWITZERLAND), Giovanni Moro (ITALY), Jay Osgerby (UK), Boonserm Premthada (THAILAND), Carlo Ratti (ITALY), Christian Zuzunaga (SPAIN).

Detaylı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :