Mimarların İşini Kolaylaştıracak 6 İnternet Sitesi

Tuba Tellioğlu Şeren / 11 Ekim 2016
PDF’ten DWG’ye dönüştürücü platform ya da mimari maketler için figür setleri üretip satışa sunan websiteleri... Mimarların işini kolaylaştıran bu internet adreslerine mutlaka göz atın

PimpMyDrawing.com

Vektörel çizim karakterlerine ihtiyacınız varsa ya da modellemelerinize figürler eklemek istiyorsanız bu siteye mutlaka göz atın. PimpMyDrawing.com monokromatik proje genel planlarını tamamlayabilecek özellikte, incelikle detaylandırılmış modeller (Ücretsiz!) sunuyor.  

Scale

Scale mimari modellemeler ve maketlerde kullanabilecek 1:25, 1:50, 1:87, 1:100 ölçeklerinde figürler sunuyor. 8’lik figür setlerinden sipariş edebilir ya da dilerseniz siteye kendi ölçülerinizi verip size özel figürler de ürettirebilirsiniz.

Modelo

Bir üç boyutlu işbirliği platformu olan Modelo’nun, CAD endüstrisinde bir devrim yarattığı düşünülüyor. Websitesi, en son teknolojileri ve tasarım odaklı düşünceyi kullanarak iletişim, sunum ve proje yönetimi gibi konularda kullanıcılara yardımcı oluyor.

Sketchfab

3D modellerini görüntüleme ve paylaşma platformu Sketchfab VR’ın en iyilerinden. 

CadSoftTools

Ücretsiz online PDF’ten AutoCad DWG’ye dönüştürücü

Duet

Duet, iPad ya da diğer bir aletinizi kullanarak Mac’inizin ikinci bir ekran elde etmesini sağlıyor. Lightning ya 30-pin kablosu kullanarak cihazınızı Mac’a bağlayıp ikinci bir ekrana sahip oluyorsunuz.
 

 

Bu haber Archdaily'den derlenmiştir. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :