Mimarlar Odası İzmir, Mimarlık Haftası Etkinlikleri

mimarizm.com / 01 Ekim 2021
TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi, 2021 yılı Mimarlık Haftası'nı tüm hafta sürecek bir dizi etkinlikle kutluyor.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, 2021 yılı Mimarlık Haftası’nı kutlamaya hazırlanıyor. Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından Dünya Mimarlık Günü ilan edilmiş olan Ekim ayının ilk pazartesi gününü takip eden hafta, Mimarlar Odası İzmir tarafından her yıl coşkuyla kutlanıyor. Mimarlık Haftası Programı, bu yıl için belirlenen “Sağlıklı Bir Dünya için Temiz Çevre” teması etrafında şekilleniyor.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, hafta boyunca sürecek ve pandemi koşullarına uygun şekilde özenle hazırladığı etkinliklere tüm meslektaşlarını davet ediyor.

Sergi, panel, söyleşi, gezi ve "Açık Ofis" etkinliklerinden oluşan program hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

*

Mimarlık Haftası Etkinlikleri COVID-19 tedbirleri kapsamında yüz yüze gerçekleşecektir.

- Açık Ofis etkinlikleri pandemi koşulları kapsamında 10 kişi ile sınırlı olup kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt için 0539 792 76 52 numaralı Whatsapp hattına, Sicil Numaranız, HES Kodu, Ad ve Soyad bilgileriniz ile birlikte hangi Açık Ofis etkinliğine katılmak istediğinizi belirtiniz.

- Geziler pandemi koşulları kapsamında 15 kişi ile sınırlı olup kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt için Sicil Numaranız, HES Kodu, Ad ve Soyad bilgilerinizi ilgili gezinin başlığı ile info@izmimod.org.tr adresine e-posta atılması gerekmektedir.

*9 Ekim tarihli Haritalarla Tarihin İzinde Gezisi yalnızca mimarlık öğrencilerinin katılımına açıktır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :