İstanbulSMD 2016 Mimarlığa Katkı Ödülü Doğan Tekeli'nin

mimarizm.com / 18 Ocak 2017
İstanbul Serbest Mimarlar Derneği 17 Ocak Salı akşamı, PonceBloc ve PETRA The Flooring Co.’nun ortak sponsorluğunda, Pera Palas Oteli’nde bir yılbaşı kokteyli düzenledi. Kokteylde, derneğin 2016 Mimarlığa Katkı Ödülü de sahibini buldu.

PonceBloc ve PETRA The Flooring Co. firmalarının ev sahipliğinde düzenlenen İstanbul Serbest Mimarlar Derneği (İstanbulSMD) yeni yıl kokteyline, dernek üyeleri, akademisyenler, yapı firmalarının yöneticileri ve mimarlık yayıncılarından önemli isimler katıldı.

İstanbulSMD Başkanı Ertun Hızıroğlu’nun açılış konuşmasından sonra PonceBloc Yönetim Kurulu Üyesi Gökben Güven Özçiçek ve PETRA The Flooring Co. Kurucu Ortağı Özden Başıbüyük de söz alarak konuklara hoşgeldiniz dediler.

Özden Başıbüyük, Ertun Hızıroğlu, Gökben Güven Özçiçek  soldan: Özden Başıbüyük, Ertun Hızıroğlu, Gökben Güven Özçiçek  

PonceBloc yeni nesil duvar bloğundan bahseden Gökben Güven Özçiçek, Arkas Holding’in LA Şarapçılık tesisi ve yeni yatırımı Technogym gibi farklı faaliyet alanları konusunda da konukları bilgilendirdi. PETRA The Flooring Co.’nun mimarlar için sunduğu zemin kaplaması çözümlerinden ve mimarlık kültürüne katkı sağlamayı amaçlayan faaliyetlerinden söz eden Özden Başıbüyük ise tüm konuklara barış ve huzur dolu bir yıl dileyerek konuşmasını tamamladı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında İstanbul Serbest Mimarlar Derneği’nin iki yılda bir verdiği İstanbulSMD 2016 Mimarlığa Katkı Ödülü, dernek eski başkanlarından Doğan Tekeli’ye takdim edildi. Konuşmasında ödül için teşekkürlerini ileten Tekeli, mimarlıkta gençlere yol açmanın önemini ve buluşmada bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu belirtti.

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği yeni yıl kokteyli

Fotoğraflar:
Sahir Uğur Eren 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :