Gönye Proje Tasarım Ekibi Yeni Ofisine Taşındı

mimarizm.com / 26 Ocak 2016
Türkiye’nin büyük inşaat projelerine iç mimari çözüm ortağı olarak katkı sağlayan Gönye Proje Tasarım, imza attığı yeni projeler ve çalışan sayısındaki artış nedeniyle, 2016 ve sonrası büyüme hedeflerine de uygun olarak Koşuyolu’ndaki dört katlı yeni ofis binasına taşındı. 

Gönye Proje Tasarım mimarları, “İyi tasarlanmış yerlerde yaşayan daha mutlu insanlar için” felsefesiyle, bu kez kendi yeni ofislerinin iç mimari projesini, özel bir tasarımla şekillendirdi. Gönye ekibi, rahat çalışabilecekleri, içinde bulunmaktan keyif alacakları, fonksiyonları doğru planlanmış, ferah, sıcak, konforlu ve aynı zamanda şık bir ofis yarattı. Yeni ofisin üç ay süren projelendirme ve uygulama sürecinde, bugüne kadar birlikte önemli projelere imza attıkları tedarikçilerinin de desteğini aldılar. 

Yeni ofis, yeni kurumsal kimlik

Koşuyolu’nda bulunan 400 metrekarelik, dört katlı ofis binası, sektörde merak edilen iç mimarlık uygulamalarından biri. Gönye’nin ortakları mimar Yelin Evcen ve iç mimar Gönül Ardal kendi ofis projeleriyle ilgili şu açıklamayı yaptılar:  

“Gerçekleştirdiğimiz proje sayısı ve bununla bağlantılı olarak çalışan sayımızdaki artış nedeniyle daha büyük bir ofise geçme ihtiyacımız oluştuğunda, önceliğimiz çalışanlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve müşterilerimizle konforlu ve ferah bir ortamda bir araya gelebilmekti. Yeni ofis binamızın konumunu ve tasarımını bu amacımıza uygun olarak belirledik. Yeni ofisimizi, henüz lansmanını gerçekleştirmediğimiz yeni kurumsal kimliğimize uygun olarak tasarladık. Taşınma sürecimizde, projelerimizde ürünlerini tercih ettiğimiz iş ortaklarımızın tasarım gücümüze olan inançları ile verdikleri destek bizim için değerliydi.” 

Projede hangi markalar tercih edildi?

Yeni ofisin dekorasyonunda Gönye’nin büyük projelerde işbirliği yaptığı tedarikçilerden Kalebodur-Çanakkale Seramik, VitrA, Seranit-Serra, Hansgrohe, Kreon Aydınlatma, System Furniture, Dendro–Kaindl Parke, Schneider Elektrik, Designo Duvar Kağıtları, Persa Perde, Gendex Alüminyum gibi firmaların ürünleri kullanıldı. Odabaş Mobilya, Milano Mobilya ve SRC Granit ise Gönye Tasarım tarafından tasarlanan mobilyaların üretimi konusunda destek verdi.

Gönye Proje Tasarım ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Çat Kapı söyleşisini buradan okuyabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :