GAD, MIPIM 2017 Jüri Özel Ödülü'nün Sahibi Oldu

mimarizm.com / 22 Mart 2017
Mimarlık basınının önde gelen yayınlarından Architectural Review (AR) ile dünyanın en kapsamlı gayrimenkul zirvesi MIPIM iş birliğinde düzenlenen ‘MIPIM AR Future Project Awards 2017’de, jüri tarafından değerlendirilen ‘Jeu D’Esprit’ özel ödülüne GAD’ın ‘Media City’ projesi layık görüldü.

GAD Mimarlık, Medya Kent Projesi’yle, ‘MIPIM AR Future Project Award 2017’de Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. 15 Mart Akşamı Cannes’da JW Marriott Hotel’de gerçekleştirilen ödül töreninde; GAD ekibi ödülü, mimarlık ve gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden oluşan jüriden aldı.

Bu yıl Cannes’da düzenlenen fuarda tasarladıkları standla yer alan GAD Mimarlık’ın ITO için hazırladığı ödüllü ‘Media City’ ve Karadağ, Moskova, Monako projelerinin tanıtımı, Gökhan Avcıoğlu’nun sunumuyla gerçekleştirildi.

Bu yıl MIPIM’de ödüllerini üçleyen GAD; daha once 2012 yılında ‘Master Planlama’ kategorisinde GDKP projesi, 2013 yılındaysa ‘Retail’ kategorisinde Autopia projesiyle iki kez ödül kazanmıştı.

Son dönemlerde GAD ekibi, 2016 Eskisehir Spa & Thermal Hotel ile Pool Vision Middle East, AHK KNDU Villas ile 2016 The Plan Awards Honorable Mention, AHK KNDU Villas ile 2015 Sign of the City Awards Premium Devam Eden En Yesil Bina, 2015 Trump Cadde, MRTR ve Divan Kuruceşme ile Green Good Design Award, Besiktas Fish Market ile 2014 Archmarathon Crowd Award ve yine aynı yıl, 2014’te Trump Cadde ile German Iconic Award ödüllerinin sahibi olmuştu.

Geçtiğimiz yıl, AR tarafından düzenlenen ‘Women Architecture Award’ ödüllerine jüri üyeliğiyle katkıda bulunan Gökhan Avcıoğlu; aynı zamanda GADEV ile Emerging Architecture’ın sponsorluğunu üstlendi. 2013 yılında, Gökhan Avcıoğlu tarafından hayata geçirilen GAD Foundation ise yurt dışı ve yurt içinde düzenlenen birçok etkinliğe aktif halde katılımlarda bulunmaya devam ediyor.
 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :