Elif Arslan Interiors’a BIG SEE Awards’tan Ödül

mimarizm.com / 24 Haziran 2024
Elif Arslan Interiors tarafından iç mimari projesi ve uygulaması hayata geçirilen KHB Konutu projesi “BIG SEE Interior Design Awards 2024” kapsamında “Residential” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Y. İç Mimar Elif Arslan Ergün tarafından kurulan, konut, mağaza ve ofis alanlarına yönelik tasarım, uygulama ve proje danışmanlığı hizmetleri vermekte olan Elif Arslan Interiors, iç mimari tasarımını ve uygulamasını gerçekleştirdiği, İstanbul, Kalamış’ta yer alan KHB Konutu projesi ile “BIG SEE Interior Design Awards 2024” kapsamında “Residential” kategorisinde ödüle layık görüldü.

İç mekan tasarımı, mimari tasarım, turizm, ürün ve moda tasarımı alanlarında dünyanın pek çok farklı ülkesinden projelerin ödüllendirildiği BIG SEE Awards Slovenya’nın Başkenti Ljubljana’da gerçekleştirilen sergi ve proje sunumu etkinliğinin ardından düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi.

350 m2 toplam alana sahip KHB Konutu iki dubleks dairenin birleşiminden oluşuyor. Proje akışkan ve organik formların, pastel renklerin ve doğal dokuların uyumlu birlikteliğini sergileyen bir tasarım çizgisine sahip. Evin mevcut tasarımında gerçekleştirilen revizyonlar sonrasında, ev sahiplerinin yaşam alışkanlıklarına uygun, işlevsel ve dingin mekanlar ortaya çıkmış.

Tasarıma ve mimarlığa olan tutkusu çocuk yaşlarda başlayan Elif Arslan Ergün, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Milano’ya giderek Scuola Politecnica di Design’da master derecesini tamamlamıştır. Elif Arslan Interiors, yurt içinde ve yurt dışında yer alan proje çalışmalarına ekibiyle birlikte, İstanbul merkezli olarak devam etmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :