Derin Design’dan Yeni Ofis Koleksiyonu

mimarizm.com / 22 Şubat 2017
Derin Design, ‘Executive Office Collection by Aziz Sarıyer’ ile yönetici odalarına kendi çizgisinin uzantısı olacak formlarda modernist ve fonksiyonel mobilya tasarımlarıyla güçlü öneriler getiriyor.

Derin Design’ın yönetici odalarına yönelik sunduğu bu yeni koleksiyonda tasarımları Aziz Sarıyer’e ait 11 parça ürün yer alıyor. Her ürünün kendi içinde varyasyonları bulunuyor. Koleksiyonda ağırlıklı olarak üst düzey yönetici ve yönetici odaları için mobilyalar ile multi-fonksiyonel One ve Spin Desk isimli iki grup çalışma masası yer alıyor.

 

Derin Design ortağı, tasarımcısı ve Art Direktörü Derin Sarıyer, Executive Office Collection ile ilgili şunları ifade ediyor: ‘Yönetici odaları şirketlerin en önemli alanlarını oluşturur. Bu gerçek, son yıllarda ortak kullanım bölgelerine ve çalışma istasyonlarına odaklanılmasından dolayı görmezden gelindi. Yönetici odalarının mobilyaları, şirket kimliğini en iyi anlatan ürünlerdir. Hiyerarşinin üst kademelerinin dünyayı anlayış biçimlerinin hissedilmesi adına çok değerli veriler içerirler. Bu odalar için mobilya seçerken sadece masa ve sandalye seçmiyoruz, çalışma ortamımızın karakterini de seçiyoruz.’

 

 

 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :