Derin Design Ankara Mağazası Açıldı

mimarizm.com / 30 Ocak 2015


Derin Design, Ankara'da açılan ilk mağazası ile modern mobilya tasarımı ve üretimi alanındaki başarılarını başkente taşıyor. Tasarımda sadeliği ve fonksiyonelliği ön plana çıkartan ürünleri ile tanınan Derin Design, sektörde 38 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Tekaral İnşaat firması ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle markaya yeni bir boyut katıyor.


Ofisler, oteller, bankalar ve evler için mobilya tasarımları hayata geçiren Derin Design, mekanın ve kişinin ihtiyaçları doğrultusunda özel imalat mobilya üretimi de gerçekleştiriyor. İç mimar ve mimarlara çözüm ortağı olarak destek veren marka, güçlü üretim kapasitesiyle son dönemde gerçekleştirdiği büyük ölçekli otel, hastane, ofis ve konut projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Derin Design bundan böyle, Ankara'daki önemli yatırımlara değer katmak üzere Çankaya'da açılan mağazasıyla markanın etkinliğine ivme kazandıracak. 2014 Koleksiyonu'na ait ürünlerin de görülebileceği Ankara mağazası, tasarım odaklı mobilyaya yönelik beklentileri karşılamak amacıyla ziyaretçilere kapılarını açıyor.Derin Design'ın 2014 koleksiyonunda Aziz Sarıyer, Arif Özden ve Derin Sarıyer'in yanı sıra, Arni Aromaa ve Sauli Suomela tarafından kurulan, dünyanın önemli tasarım ofislerinden Finlandiyalı Pentagon Design'ın mobilya tasarımları yer alıyor. 

Fonksiyonellik, modernizm ve sadeliğin ön planda olduğu Derin Design 2014 koleksiyonunda kendi içlerinde farklı boyutlarıyla 27 yeni tasarım bulunuyor. Koleksiyonda, net hatlarıyla tasarımda sadelik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu, estetik, geometrik, rasyonel, şiirsel, kimi zaman da heykelsi formlarla hayata uyum sağlayan, mekânlar ve insanlarla iletişim halinde olan mobilyalar yer alıyor.Revolve, Pentagon Design
Aside, Pentagon DesignFloat, Pentagon DesignAliens, Aziz Sarıyer


Derin Design'a Good Design Awards'dan 5 ödül...

Derin Design koleksiyonunda yer alan Pentagon Design tasarımı Aside, Float, Revolve ile Aziz Sarıyer tasarımı Aliens ve Balance isimli ürünler, geçtiğimiz günlerde Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi işbirliğinde verilen Good Design Award 2014 ödülünü kazandı.
Derin Design Ankara
A. Simon Bolivar Caddesi, Abidin Daver Sokak No:4/20 06550 Çankaya
T. +90 312 439 94 44
F. +90 312 439 94 48
E.info-ankara@derindesign.comİlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :