argos in Cappadocia’ya Uluslararası Otel Ödülleri’nden 5 Kategoride Birincilik Ödülü

mimarizm.com / 14 Aralık 2018
argos in Cappadocia, dünya çapındaki en iyi otel ve konaklama kuruluşlarını belirleyen International Hotel Awards’ın (Uluslararası Otel Ödülleri) Londra’da gerçekleştirilen töreninde 5 ayrı ödülün sahibi oldu.

Doğuş Turizm otellerinden ve Türkiye’nin ‘içinden köy geçen oteliargos in Cappadocia, aldığı küresel çapta ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. Dünyanın en iyilerini belirleyen ve küresel turizm endüstrisinin önemli etkinliklerinden biri olan The International Hotel Awards (Uluslararası Otel Ödülleri), Londra’da gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu.

argos in Cappadocia, ‘Best Sustainable Hotel’ kategorisinde Avrupa ve Türkiye birinciliği, ‘Best Classic/Heritage Hotel’ kategorilerinde ise Uluslararası, Avrupa ve Türkiye birincilikleriyle 5 ayrı ödülün sahibi oldu. 

Dünya çapındaki en iyi otel ve konaklama kuruluşlarının belirlendiği Uluslararası Otel Ödülleri, uluslararası 5 yıldızlı otel derecelendirme standardını belirleyen tek organizasyon. Uluslararası Otel Ödülleri, küresel konaklama endüstrisinin çok çeşitli alanlarında mükemmelliği belirlemek, vurgulamak ve ödüllendirmek için düzenleniyor. Otellerin, büyüklükleri göz önünde bulundurularak, özellikleri ve kategorilerine göre sınıflandırılmasına ek olarak ödüller en iyi otel mimarisi, en iyi otel inşaatı, en iyi otel iç mimarisi, en iyi otel pazarlaması ve en iyi otel web sayfası alanlarında da sınıflandırılıyor.

Amerika, Karayipler, Avrupa, Asya Pasifik, Arabistan, Afrika ve İngiltere bölgeleri için ayrı ayrı konumlandırılan ödüller, katılımcıların ait oldukları ulusal seviyelere göre değerlendirilerek konaklama konusunda yüksek derecede eğitim ve tecrübeye sahip profesyonel bir ekip tarafından derecelendiriliyor. 5 yıldız ödülleri içerisinden 17 kategoride seçim yapılabiliyor ve her bir kategori öncelikle ulusal seviyede değerlendirildikten sonra yarışmacılar bölgesel seviyede rekabet ediyor. Bölgelerinde galip gelenler doğrudan dünyanın en iyi otel ve resortlarının belirlendiği ‘Uluslararası Ödüller’de yarışmaya hak kazanıyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :