Ankara Mimarlar Odası’nın Başkanı Belli Oldu

mimarizm.com / 18 Şubat 2016
Mimarlar Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri seçimlerin ardından görev paylaşımını yaptı. 44. Dönem'de Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan oldu.

Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nde yeni yönetim, mazbatasını alarak görev paylaşımını yaptı. Görev paylaşımına göre; Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin 44. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Yönetim Kurulu 2. Başkanı Ali Atakan, Sekreter Üye Gökhan Yıldırım Sayman, Üye Namık Kemal Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Muteber Osmanpaşaoğlu, Ayşen Gül Şimşek, Burcu Ateş olarak belirlendi. 44.Dönemde Mimarlar Odası Ankara Şubesi’ni TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulunda ise Ayşen Gül Şimşek ve Duygu Tekin temsil edecek. 


“Devir teslimden sonra Cerattepe eylemine katıldılar”
44. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nde yapılan devir teslim töreniyle birlikte yeni döneme başladılar. Devir teslim töreninde konuşan Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan “Ülkemizin zor günlerden geçtiği bir süreçte, 44.Dönem çalışmaları, kent ve mimarlık alanında verdiğimiz mücadelenin kurumsallaşması ve kalıcılaşması için birlikteliklerin, dayanışmanın ve yaşamı yeniden örgütleyecek mekânsallaşmasının yaratılması ilk amacımızdır. Tüm üyelerimizi ve kentlileri Mimarlar Odası Ankara Şube çalışmalarına katılmaya ve sorumluluk almaya davet ediyoruz”dedi. Devir teslim töreninden sonra Mimarlar Odası Ankara Şube Yönetim Kurulu üyeleri,  Kızılay’da gerçekleşen Artvin Cerattepe eylemine katılarak mücadeleye devam mesajı verdi.  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :