Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Şartnamesi Hazırlık Toplantısı

mimarizm.com / 05 Ocak 2021
İstanbul Planlama Ajansı'nın, İstanbullulara katılımları için açık çağrıda bulunduğu Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Şartnamesi Hazırlık Toplantısı 9 Ocak Cumartesi günü saat 14:00'da çevrimiçi gerçekleşecek.

Etkinlik Metni

Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Şartnamesini birlikte hazırlıyoruz

19 Aralık 2020 tarihli Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Katılım Süreci bilgilendirme toplantısının ardından Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Şartname Toplantısı gerçekleştirilecektir.

Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Katılım sürecinin parçası olmak ve Mart ayında ilan edilecek yarışmanın şartnamesine ilişkin görüş ve taleplerini iletmek isteyen tüm İstanbulluları 9 Ocak 2021 saat 14:00’da gerçekleşecek çevrim içi toplantımıza bekliyoruz.

Toplantıya istanbulsenin.org/faytonmeydani üzerinden katılabilirsiniz.

Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Şartname toplantısında yarışma şartname oluşum sürecine dair bilgilendirme yapılacak, yarışma süreci ve teknik şartnamesine yönelik değerlendirme, talep ve öneriler tartışılacaktır.

Yarışma şartname toplantıları Büyükada’da yürütülecek süreci katılımcı, şeffaf ve kolektif bir şekilde kurgulamak adına katılım sürecinin önemli araçları olarak görülmekte, şartname toplantıları aracılığıyla Büyükada’nın yeni meydanına dair alınacak kararların birlikte tartışılması amaçlanmaktadır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :