BKA Explore 04: “Coworking Alanları ve Tasarım Odaklı Girişimcilik”

mimarizm.com / 11 Nisan 2018
Bahadır Kul Architects tarafından düzenlenen BKA Explore buluşmalarının dördüncü konuğu, Impact Hub ve MADE kurucu ortağı, mimar Yağız Saraçlar.

Bahadır Kul Architects (BKA) tarafından, mimarlıkla etkileşimde olan konular ile bağlar kurmak amacıyla düzenlenen BKA Explore söyleşilerinde katılımcıların, hem kendileri hem de değişen tasarım süreçlerini farklı yönlerden keşfetmelerini sağlamak hedefleniyor. Ayda iki defa olarak planlanan etkinlikler BKA ofisinde düzenleniyor.

Serinin 17 Nisan Salı günü gerçekleşecek dördüncü buluşmasında, Impact Hub ve MADE kurucu ortağı, mimar Yağız Saraçlar, “Coworking Alanları ve Tasarım Odaklı Girişimcilik” başlıklı bir konuşma yapacak.

Söyeşide, şu sorular tartışmaya açılacak; Coworking nedir, ne değildir? Ortak çalışma alanları nasıl işler ve kullanıcılarına kattığı gerçek faydalar nedir? Mimarlar ve tasarımcılar bu ekosistemin neresinde kalıyor? Girişim odaklı düşünmek mimarlar için ne kadar mümkün? Coworking mekânları ve bu mekânların vadettiği kültür, mimarlara ve tasarımcılara neler katabilir? 

Ücretsiz düzenlenen etkinliğe, sınırlı sayıdaki oturma kapasitesi sebebiyle online kayıtla katılım sağlanacak.

EXPLORE 04'e kayıt yaptırmak için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :