BKA Explore 2: “Süreci Oluşturmak: Portfolyo Tasarımı”

mimarizm.com / 07 Mart 2018
Bahadır Kul Architects'in yeni etkinlik serisi BKA Explore'un ikinci konuğu, yaratıcı yönetmen ve grafik tasarımcı Aykut Genç.

Bahadır Kul Architects (BKA) tarafından, mimarlıkla etkileşimde olan konular ile bağlar kurmak amacıyla düzenlenen BKA Explore söyleşileri ile katılımcıların, hem kendileri hem de değişen tasarım süreçlerini farklı yönlerden keşfetmelerini sağlamak hedefleniyor. Ayda iki defa olarak planlanan etkinlikler BKA ofisinde düzenleniyor.

Serinin 13 Mart Salı günü gerçekleşecek ikinci buluşmasında, yaratıcı yönetmen ve grafik tasarımcı Aykut Genç, “Süreci Oluşturmak: Portfolyo Tasarımı” başlıklı bir konuşma yapacak.

Genç, konuşmasının eksenini şöyle özetliyor;
“Tasarımcının üretim sürecinin bir ifadesi olma niteliği taşıyan portfolyosu, yalnızca içerdiği parçaların 'gösterildiği' bir alan olmasının yanı sıra, bu parçaların önemli bir taşıyıcı unsuru, bir kabuğu olması sebebiyle, Tasarım sürecinin ifadesi olma niteliği taşıyan portfolyo kendi tasarım sürecini de oluşturur.” 

Tüm söyleşiler ücretsiz olup, etkinlik alanının sınırlı sayıdaki oturma kapasitesi sebebiyle online kayıtla katılım sağlanacak.

EXPLORE 02'ye kayıt yaptırmak için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :