BKA Explore 03: “Bir Tasarım Aracı Olarak: Çizim”

mimarizm.com / 19 Mart 2018
Bahadır Kul Architects tarafından düzenlenen BKA Explore buluşmalarının üçüncüsünde, Piknik Works kurucuları Atıl Aggündüz ve Oğul Öztunç deneyimlerini aktaracak.

Bahadır Kul Architects (BKA) tarafından, mimarlıkla etkileşimde olan konular ile bağlar kurmak amacıyla düzenlenen BKA Explore söyleşilerinde katılımcıların, hem kendileri hem de değişen tasarım süreçlerini farklı yönlerden keşfetmelerini sağlamak hedefleniyor. Ayda iki defa olarak planlanan etkinlikler BKA ofisinde düzenleniyor.

Serinin 27 Mart Salı günü gerçekleşecek üçüncü buluşmasında, Piknik Works kurucuları mimar Atıl Aggündüz ve mimar Oğul Öztunç, “Bir Tasarım Aracı Olarak: Çizim” başlıklı bir konuşma yapacaklar.

Aggündüz ve Öztunç sunumlarında; çizimi yalnızca bir temsil aracı olarak kullanmayıp, çizim yolu ile tasarım yapmaktan, tasarımdan temsile doğru ilerleyen tüm süreçlerde çizimin/çizginin rolünden ve kendi projelerinde bu yolda nasıl ilerlediklerinden, çizim yapma sürecinde neleri keşfettiklerinden ve çizimin performatif yönünden bahsedecekler.

Ücretsiz düzenlenen etkinliğe, sınırlı sayıdaki oturma kapasitesi sebebiyle online kayıtla katılım sağlanacak.

EXPLORE 03'e kayıt yaptırmak için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :