Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempozyumu

mimarizm.com / 02 Ekim 2012
Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempozyumu

Ahşap yapılarda koruma ilkeleri, projelendirme, restorasyon, konservasyon ve onarım uygulamaları, koruma ve uygulama sorunları, yerel yönetimlerin koruma çalışmaları gibi çeşitli başlıklar altında bilgi ve deneyim paylaşılmasını amaçlayan 'Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım' sempozyumu, 8-9 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Sempozyumla eş zamanlı olarak, KUDEB 'Ahşap Eğitim Atölyesi' kursiyerlerinin çalışmalarından oluşan bir sergi düzenlenecek.

Etkinliğin ardından, yapılan sunumlara ait bildiri metinlerinin bir kitapta toplanarak yayın haline getirileceği ve ülke genelinde ilgili kişi, kurum ve kuruluşlara gönderileceği bildiriliyor.

'Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım' sempozyumu, koruma konusunda yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde çalışan tüm uzmanlara, akademisyenlere, üniversite ve meslek yüksek okullarının öğrencilerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine ve ahşap yapı kullanıcılarının katılımına açık olarak düzenleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve etkinlik programı için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :